Facebook
Notes ofert

Komfort Nieruchomości

Agent odpowiedzialny za ofertę

imię i nazwisko: Kasia Twardowska telefon: 786 818 639
powrót do listy » Oferta nr 332060 domy / sprzedaż
cena: 295 000 zł
cena za 1m2: 1 180 zł
Powierzchnia całkowita 250m2, ilość pokoi: 8

Już za 1 477 zł miesięcznie Sprawdź
typ domu: WOLNO STOJĄCY
pow. użytkowa [m²]: 230
pow. działki [m²]: 5 510
standard: DO REMONTU KAPIT.
rok budowy: 1 901
pokrycie dachu: PAPA
materiał ścian: CEGŁA
źródło c.w.: PIEC GAZOWY
przynależne: PIWNICA, GARAŻ
forma własności działki: WŁASNOŚĆ

W malowniczej miejscowości Marianowo, na Pojezierzu Zachodniopomorskim niedaleko jeziora Marianowskiego, w dorzeczu rzek Pęzinka, Krępa, Dołżnica i Krąpiel. 75 % powierzchni gminy objęta została programem NATURA 2000. Dom wolno stojący, wybudowany z cegły w 1901 roku. Bardzo ładna bryła domu, wiele oryginalnych elementów, oryginalne drzwi drewniane z ościeżnicami i nadprożami, na suficie zdobienia. Działka 1501 m2 kupno razem z działką 4000 m2 przylegającą do działki z budynkiem mieszkalnym zabudowaną murowanym garażem do remontu. Zdrowe mury budynku mieszkalnego. Wysokość parteru ok. 3,3 m, piętra 2,50 m z niewielkimi skosami w niektórych pomieszczeniach. Kuchnie widne, oddzielne łazienki. Na parterze piece, na piętrze ogrzewanie gazowe. Woda, siła, kanalizacja, gaz z butli.  Parter i piętro to dwa oddzielne mieszkania. W każdym 4 pokoje, kuchnia i łazienka. Łącznie 8 pokoi, pomieszczenie gospodarcze, 2 kuchnie i dwie łazienki. Piwnica pod 1/4 domu około 40 m2, sklepienie łukowe, ściany z kamienia, zachowany oryginalny piec chlebowy. Na parterze okna PCV, na piętrze drewniane. Między piwnicą, a parterem stropy ceglano - betonowe, między piętrami drewniane. Dach skośny kryty papą termozgrzewalną po remoncie w 2012 roku z gwarancja na 25 lat.  Pokoje od 19 m2 do 30 m2, na piętrze również, ale skosy powodują zmniejszoną powierzchnię użytkową (od 1,90 m nie wlicza się do powierzchni mieszkalnej). Gmina Marianowo słynie z corocznych plenerów malarskich, gospodarstwa agroturystycznego "Chlebowy Dom" gdzie wypieka się znany na Pomorzu chleb wg oryginalnej receptury. Dodatkowym atutem jest bliskość jeziora, wypoczynkowy charakter miejscowości. Dogodne połączenie komunikacyjne z Stargardem (dwie drogi ok. 18 km - 20 minut jazdy samochodem), Szczecinem (3 drogi ok. 60 km), miejscowościami nadmorskim ok. 100 km. Dojazd do posesji drogą asfaltową. W pobliskich Trąbkach stacja PKP. Ponadto  ośrodek zdrowia, ośrodek kultury, biblioteka, poczta. Ponadto zabytkowy klasztor Cystersek z XIII wieku oraz kościół z XV wieku. Możliwość zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku. Piękna, duża działka z drzewami: dąb, orzech, sosna, wierzba. W ogrodzie zadaszona altana. Polecam. Może służyć dla potrzeb własnych, bądź prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego lub połączenia tych funkcji.ZNAJDŹ NAS I POLUB NA FACEBOOK KOMFORT NIERUCHOMOŚCI

WEJDŹ I SPRAWDŹ 20.000 NAJLEPSZYCH OFERT NIERUCHOMOŚCI
K O M F O R T . N I E R U C H O M O S C I . P L
CODZIENNIE NOWE OFERTY

POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405

!!! GOTÓWKA OD RĘKI !!!
KUPIMY MIESZKANIE - DOM - DZIAŁKĘ - OBIEKT ZA GOTÓWKĘ
ZADŁUŻONE - OBCIĄŻONE KOMORNIKIEM - WINDYKACJĄ - SPADKIEM LUB Z WYZNACZONĄ LICYTACJĄ KOMORNICZĄ
DZWOŃ 511 260 740  
MY ZAPŁACIMY WIĘCEJ !
DARMOWA POMOC PRAWNA !

Zapraszamy na stronę K O M F O R T . N I E R U C H O M O S C I . P L znajdziesz u nas  najlepsze oferty nieruchomości !

Dla każdego zainteresowanego kupnem nieruchomości z naszej bazy ofert zapewniamy kompleksową BEZPŁATNĄ obsługę w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego.

- prowizja 0zł (dotyczy kredytu)
- kredyt na 90% ceny zakupu nieruchomości
- negocjowalne marże banków na poziomie 1,2 %
- pomagamy uniknąć zbędnych kosztów i usług, często dodawanych w pakiecie wraz z kredytem
- kredyt w programie MDM na rynku wtórnym i pierwotnym
- pomożemy uregulować historię kredytową
a wszystko to dzięki współpracy z ogólnopolską firmą doradztwa kredytowego, dzięki której sprawdzimy dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach.

O więcej szczegółów dotyczących oferty proszę pytać doradcy odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Lokalizacja: dokładna przybliżona + powiekszNajnowsze oferty

prosto na Twój e-mail