Facebook
Notes ofert

Komfort Nieruchomości

Agent odpowiedzialny za ofertę

imię i nazwisko: Łukasz Chudziński telefon: 511 260 740
powrót do listy » Oferta nr 335251 obiekty / sprzedaż
cena: 2 089 999,34 zł
cena za 1m2: 1 245,53 zł
MIERZYN, Spółdzielców
Powierzchnia 1 678m2

Już za 10 466 zł miesięcznie Sprawdź
ulica: Spółdzielców
rodzaj obiektu: PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
pow. działki [m²]: 7 063
ogrzewanie: C.O. WŁASNE

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położna na pograniczu Szczecina i  Mierzyna  gmina Dobra powiat Police  o powierzchni 7063 m2, zabudowana obiektem magazynowo- produkcyjnym z częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni 1678m2.
Obiekt stanowi zwartą zabudowę w formie wydłużonego prostokąta dwóch budynków magazynowo-produkcyjnych, oraz  budynku łącznika z częścią socjalną. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, kryty płaskim dachem dwuspadowym.
Budynki produkcyjne hale  (jedna hala o pow. 741 m2 i druga hala o pow. 727 m2), wykonane w technologii mieszanej, konstrukcja stalowo-murowana ocieplona styropianem 10 cm. Wysokość hali w najniższym punkcie 3 m w najwyższym 5,64 m  Konstrukcja dachu stalowa, pokrycie z blachy trapezowej; posadzki betonowe, umożliwiają poruszanie się sztaplarki. W budynkach wykonana instalacja elektryczna 220 i 380V.
Obiekt o funkcji biurowo-socjalnej o pow. 210 m2, w którym znajdują się pomieszczenia biurowe, pomieszczenia techniczne, zaplecze socjalne, pomieszczenia sanitarne, kotłownia. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wod.-kan., ogrzewanie własne na paliwo stałe.
Kształt działki w formie wydłużonego prostokąta. Teren działki utwardzony, częściowo ogrodzony, sąsiedztwo działki stanowią podobne obiekty o przeznaczeniu komercyjnym.
Dojazd do nieruchomości drogą  asfaltową.
Nieruchomość położona 6 km od ścisłego Centrum Szczecina Brama Portowa, przejście graniczne Lubieszyn ok. 7 km, doskonały dojazd do S3
Plac utwardzany, co daje nieograniczoną ilość miejsc parkingowych i plac manewrowy
Podatek od nieruchomości 45 000 zł rocznie.
Dodatkowym atutem dla powyższej nieruchomości oraz dla prowadzenia działalności na jej terenie jest fakt, że w bliskim sąsiedztwie nieruchomości (ok. 100 metrów) planowany jest nowy odcinek drogi krajowej nr 10, który połączy Lubieszyn (granica państwa) ze Szczecinem. Droga będzie się zaczynała od ronda przy dawnym przejściu granicznym w Lubieszynie, końcem odcinka będzie planowane rondo w miejscu, w którym kończy się obecnie dwujezdnowy przekrój DK nr 10 (przy centrum handlowym STER - ok. 400 metrów od nierchomości).
Plan przebiegu DK nr 10
http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/9342/droga-krajowa-nr-10-na-odcinku-lubieszyn-

Dodatkowo w sąsiedztwie nieruchomości (ok. 300 metrów) w najbliższym czasie powstanie Centrum Handlowe Aleja Słońca. Jak podają lokalne serwisy informacyjne Centrum Handlowe Aleja Słońca ma być bezpośrednio połączone z CH Ster. Tym samym Aleja Słońca stanie się prawdopodobnie największą galerią handlową w województwie zachodniopomorskim, o powierzchni ponad 65 tysięcy metrów kwadratowych. Centrum na granicy Mierzyna i Szczecina byłoby więc o jedną trzecią większe od "Kaskady", która ma 43 tys. m2 powierzchni sprzedaży. Prace związane z budową Centrum Handlowego mają rozpocząć się już w tym roku.
Poniżej linki do filmików przedstawiających wizualizację planowanej inwestycji:

https://www.youtube.com/watch?v=hS0b3pCfiVI

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_qJNl2zx5w0
Zapraszam na prezentację ZNAJDŹ NAS I POLUB NA FACEBOOK KOMFORT NIERUCHOMOŚCI

WEJDŹ I SPRAWDŹ 20.000 NAJLEPSZYCH OFERT NIERUCHOMOŚCI
K O M F O R T . N I E R U C H O M O S C I . P L
CODZIENNIE NOWE OFERTY

POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405

!!! GOTÓWKA OD RĘKI !!!
KUPIMY MIESZKANIE - DOM - DZIAŁKĘ - OBIEKT ZA GOTÓWKĘ
ZADŁUŻONE - OBCIĄŻONE KOMORNIKIEM - WINDYKACJĄ - SPADKIEM LUB Z WYZNACZONĄ LICYTACJĄ KOMORNICZĄ
DZWOŃ 511 260 740  
MY ZAPŁACIMY WIĘCEJ !
DARMOWA POMOC PRAWNA !

Zapraszamy na stronę K O M F O R T . N I E R U C H O M O S C I . P L znajdziesz u nas  najlepsze oferty nieruchomości !

Dla każdego zainteresowanego kupnem nieruchomości z naszej bazy ofert zapewniamy kompleksową BEZPŁATNĄ obsługę w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego.

- prowizja 0zł (dotyczy kredytu)
- kredyt na 90% ceny zakupu nieruchomości
- negocjowalne marże banków na poziomie 1,2 %
- pomagamy uniknąć zbędnych kosztów i usług, często dodawanych w pakiecie wraz z kredytem
- kredyt w programie MDM na rynku wtórnym i pierwotnym
- pomożemy uregulować historię kredytową
a wszystko to dzięki współpracy z ogólnopolską firmą doradztwa kredytowego, dzięki której sprawdzimy dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach.

O więcej szczegółów dotyczących oferty proszę pytać doradcy odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Lokalizacja: dokładna przybliżona + powiekszNajnowsze oferty

prosto na Twój e-mail