Facebook
Notes ofert

Komfort Nieruchomości

Agent odpowiedzialny za ofertę

imię i nazwisko: Łukasz Chudziński telefon: 511 260 740
powrót do listy » Oferta nr 335171 obiekty / sprzedaż
cena: 2 500 000 zł
cena za 1m2: 1 086,96 zł
Powierzchnia 2 300m2

Już za 12 519 zł miesięcznie Sprawdź
rodzaj obiektu: PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
pow. działki [m²]: 35 000
rok budowy: 1 970

Nieruchomość zlokalizowana jest w Policach (woj. zachodniopomorskie), w sąsiedztwie Zakładów Chemicznych "Police" S.A. Połączenie komunikacyjne:
Działka bezpośrednio graniczy z drogą wojewódzką (114), na której kursują 2 linie autobusowe komunikacji miejskiej. W odległości kilkuset metrów znajdują się 2 porty barkowe, a w odległości ok. 2500 m port pełnomorski. W odległości około 100 m od nieruchomości przebiega czynna linia kolejowa.Powierzchnia: Nieruchomość stanowi grunt o powierzchni ok. 35 000 m2 zabudowany budynkami o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowo-biurowymi o powierzchni użytkowej około 2300m2. Teren działki jest płaski, o regularnym kształcie, całkowicie ogrodzony. Charakterystyka obiektu - w skład budowli wchodzą: Główna hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 1100 m2 i wymiarach dł./szer./wys. - 60/18,5/14,5 [m]. Hala magazynowa z rampą bezpośrednio przylegająca do hali produkcyjnej o powierzchni 440 m2 i wymiarach 24/18,5/6,0 [m]. Pomieszczenia magazynowe bezpośrednio przyległe do boku hali produkcyjnej o powierzchni 250 m2 i wymiarach 36/7,2/6,3 [m]. Przyległy biurowiec/laboratorium z pomieszczeniami socjalnymi dla pracowników o powierzchni 450 m2 i wymiarach 24/7,0/3,2 [m] każda kondygnacja. Nieruchomość wyposażona jest w następujące instalacje:
Instalacja elektryczna zasilająca (a). wysokiego napięcia - 6 kV, (b). niskiego napięcia 0,4 kV,Instalacja oświetlenia terenu,Przyłącze telekomunikacyjne, Instalacja przeciwpożarowa (sieć hydrantów),Kanalizacja sanitarna oraz deszczowa,Instalacja wodociągowa, Kanalizacja substancji przemysłowych bezpośrednio przyłączona do oczyszczalni ścieków Zakładów Chemicznych "Police" S.A. Suwnica o nośności 16 ton.
Istnieje możliwość zasilenia obiektu w gaz z sieci miejskiej (rurociąg biegnie przy drodze 114). W przypadku potrzeb jest możliwość transmisji pary o określonych parametrach i ilościach do obiektu rurociągiem biegnącym po estakadzie
Dla przedmiotowej nieruchomości obowiązuje aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym tereny mogą być przeznaczone dla potrzeb: tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów. Możliwość usytuowania wysokich budynków fabrycznych o wysokości do 50 m oraz max. 200 m dla budowli.
Zgodnie z zapisami  w planach zagospodarowania przestrzennego - lokalizacja, uzbrojenie terenu oraz infrastruktura obiektu wg oceny Właścicieli pozwalają na prowadzenie następujących działalności: Spalarnia śmieci, Produkcja wielkogabarytowych elementów stalowych - konstrukcje stalowe, mostowe, urządzenia przemysłowe itp. Kamieniarskiej, obróbka bloków skalnych, Produkcję elementów i wyrobów z drewna, Produkcję różnego rodzaju wyrobów chemicznych i petrochemicznych, Produkcję biopaliw, Budowę jachtów, sprzętu pływającego, Przetwórstwa odpadów przemysłowych i komunalnych, Produkcję materiałów niebezpiecznych.
Z racji usytuowania nieruchomości przy 2 portach barkowych i porcie pełnomorskim nieruchomość nadaje się na prowadzenie działalności, w których jest duży udział masy.Opcja wynajmu.Zapraszamy na prezentacjęZNAJDŹ NAS I POLUB NA FACEBOOK KOMFORT NIERUCHOMOŚCI

WEJDŹ I SPRAWDŹ 20.000 NAJLEPSZYCH OFERT NIERUCHOMOŚCI
K O M F O R T . N I E R U C H O M O S C I . P L
CODZIENNIE NOWE OFERTY

POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405

!!! GOTÓWKA OD RĘKI !!!
KUPIMY MIESZKANIE - DOM - DZIAŁKĘ - OBIEKT ZA GOTÓWKĘ
ZADŁUŻONE - OBCIĄŻONE KOMORNIKIEM - WINDYKACJĄ - SPADKIEM LUB Z WYZNACZONĄ LICYTACJĄ KOMORNICZĄ
DZWOŃ 511 260 740  
MY ZAPŁACIMY WIĘCEJ !
DARMOWA POMOC PRAWNA !

Zapraszamy na stronę K O M F O R T . N I E R U C H O M O S C I . P L znajdziesz u nas  najlepsze oferty nieruchomości !

Dla każdego zainteresowanego kupnem nieruchomości z naszej bazy ofert zapewniamy kompleksową BEZPŁATNĄ obsługę w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego.

- prowizja 0zł (dotyczy kredytu)
- kredyt na 90% ceny zakupu nieruchomości
- negocjowalne marże banków na poziomie 1,2 %
- pomagamy uniknąć zbędnych kosztów i usług, często dodawanych w pakiecie wraz z kredytem
- kredyt w programie MDM na rynku wtórnym i pierwotnym
- pomożemy uregulować historię kredytową
a wszystko to dzięki współpracy z ogólnopolską firmą doradztwa kredytowego, dzięki której sprawdzimy dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach.

O więcej szczegółów dotyczących oferty proszę pytać doradcy odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Lokalizacja: dokładna przybliżona + powiekszNajnowsze oferty

prosto na Twój e-mail