Facebook
Notes ofert

Komfort Nieruchomości

Agent odpowiedzialny za ofertę

imię i nazwisko: Kasia Twardowska telefon: 786 818 639
powrót do listy » Oferta nr 337814 domy / sprzedaż
cena: 219 000 zł
cena za 1m2: 1 368,75 zł
Powierzchnia całkowita 160m2, ilość pokoi: 6

Już za 1 097 zł miesięcznie Sprawdź
typ domu: WOLNO STOJĄCY
pow. użytkowa [m²]: 160
pow. działki [m²]: 1 000
standard: DO WYKOŃCZENIA
rok budowy: 1 939
materiał ścian: CEGŁA
źródło c.w.: INNE
forma własności działki: WŁASNOŚĆ

Dom wolnostojący w trakcie zaawansowanego remontu
we wsi Rydzewo
na Pojezierzu Drawskim

Lokalizacja

Nieruchomość położona jest we wsi Rydzewo, w gminie Drawsko Pomorskie w powiecie drawskim w środkowej części woj. zachodniopomorskiego.
Rydzewo jest liczącą ok. 350 mieszkańców wsią sołecką, położoną 10 km na północ od Drawska Pomorskiego przy drodze wojewódzkiej nr 162 łączącej Drawsko Pomorskie z Kołobrzegiem (70 km od Kołobrzegu). Miejscowość ta jest uroczo położona nad dwoma jeziorami: Będargowo (35 ha) i Rydzewo (42,5 ha).
Dom stoi na działce o pow. 0,10 ha w centrum wsi, w sąsiedztwie zwartej zabudowy wiejskiej. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok. 20 m i długości ok. 50 m.

Opis domu

Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, niepodpiwniczony wybudowany z cegły. Dach drewniany, dwuspadowy, kryty dachówką ceramiczną.

Budynek jest w trakcie bardzo zaawansowanego, gruntownego remontu. Prace wykonane w chwili obecnej: nowa więźba dachowa i pokrycie dachu dachówką ceramiczną BRAAS, nowa podbitka dachowa, orynnowanie, nowe stropy ocieplone wełną, instalacja elektryczna, wysokiej klasy stolarka drzwiowa i okienna z PCV (w okleinie drewnopodobnej) z roletami zewnętrznymi, szerokie drzwi tarasowe przesuwne z roletą zewnętrzną z napędem elektrycznym, nowe okna połaciowe, posadzki, tynki, izolacje, nowy komin i ściana nośna środkowa, przyłącze wody, woda doprowadzona do budynku, studzienka kanalizacyjna, kanalizacja w budynku, ocieplone sufity i ścianki wewnętrzne na poddaszu z płyt g-k na profilach metalowych. W ramach remontu wykonano (zgodnie z pozwoleniem nadzoru budowlanego) wykusze dachowe, dzięki którym uzyskano większe i atrakcyjniejsze pomieszczenia na poddaszu.

Budynek wymaga dokończenia robót budowlanych, m. in. rozprowadzenia instalacji wod.-kan, wykonania podłóg, ocieplenia połaci dachowych oraz wykonania systemu ogrzewania. Zgromadzone są materiały budowlane do ocieplenia i obicia połaci dachowych.  
Zamontowana nowa, sterowana automatycznie brama wjazdowa ze stali kutej.

Parter o pow. użytkowej ok. 96 m2 podzielony jest w chwili obecnej na trzy duże pomieszczenia: salon o pow. ok. 58 m2 i dwa pokoje o pow. ok. 20 m2 i 17 m2. W części centralnej parteru znajdują się nowe, drewniane schody na poddasze, a w tylnej części pomieszczenie WC (1,1 m2). W salonie jest miejsce na kominek.

Poddasze ma powierzchnię mierzoną po obrysie podłogi ok. 96 m2. Powierzchnia użytkowa, którą będzie można określić po zakończeniu remontu będzie znacznie mniejsza z uwagi na skosy i duże części pomieszczeń o wysokości niższej niż normatywna.
W chwili obecnej na poddaszu wyodrębniono 5 pomieszczeń ( 3 pokoje, łazienka i pom. gospodarcze).

Budynek gospodarczy

Do budynku mieszkalnego przylega murowany budynek gospodarczy o pow. zabudowy ok. 23,5 m2 (6,7 m  3,5 m). W budynku tym z powodzeniem można np. urządzić kotłownię oraz pom. gospodarcze. Elewacja budynku ocieplona, dach pokryty nową blachodachówką, nowe okna PCV. Doprowadzony wodociąg.

Atutem tej oferty jest możliwość dokonania na tym etapie remontu indywidualnej, dopasowanej do własnych potrzeb i wymagań aranżacji wnętrz, zastosowania różnych rozwiązań systemu ogrzewania, układu i przeznaczenia pomieszczeń a także lokalizacja w ładnej, położonej nad jeziorami wsi.  

Niewielka odległość do okolicznych miast, takich jak: miasto powiatowe Drawsko Pomorskie - ok. 10 km, uzdrowisko Połczyn – Zdrój - ok. 36 km, Świdwin z Aquaparkiem - 20 km a także do miejscowości nadmorskich: Kołobrzeg - 70 km oraz położenie wśród lasów i jezior malowniczego Pojezierza Drawskiego, wszystko to stwarza doskonałe warunki do zamieszkania i wypoczynku w tych atrakcyjnych a wciąż wolnych od natłoku turystów okolicach.

Zapraszamy na prezentację oferowanej nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z pośrednikiem. Nie zwlekaj – zadzwoń!

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.
Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 6368.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.K O M F O R T . N I E R U C H O M O S C I . P L
WEJDŹ I SPRAWDŹ 20.000 NAJLEPSZYCH OFERT NIERUCHOMOŚCI

ZNAJDŹ NAS I POLUB NA FACEBOOK KOMFORT NIERUCHOMOŚCI
CODZIENNIE NOWE OFERTY !

POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405

CHCESZ SPRZEDAĆ SZYBKO? GOTÓWKA OD RĘKI !!!
KUPIMY MIESZKANIE - DOM - DZIAŁKĘ - OBIEKT ZA GOTÓWKĘ
ZADŁUŻONE - OBCIĄŻONE KOMORNIKIEM - WINDYKACJĄ - SPADKIEM LUB Z WYZNACZONĄ LICYTACJĄ KOMORNICZĄ
DZWOŃ 511 260 740  
MY ZAPŁACIMY WIĘCEJ !
DARMOWA POMOC PRAWNA !

Zapraszamy na stronę K O M F O R T . N I E R U C H O M O S C I . P L znajdziesz u nas  najlepsze oferty nieruchomości !

Dla każdego zainteresowanego kupnem nieruchomości z naszej bazy ofert zapewniamy kompleksową BEZPŁATNĄ obsługę w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego.

- prowizja 0zł (dotyczy kredytu)
- kredyt na 90% ceny zakupu nieruchomości
- negocjowalne marże banków na poziomie 1,2 %
- pomagamy uniknąć zbędnych kosztów i usług, często dodawanych w pakiecie wraz z kredytem
- kredyt w programie MDM na rynku wtórnym i pierwotnym
- pomożemy uregulować historię kredytową
a wszystko to dzięki współpracy z ogólnopolską firmą doradztwa kredytowego, dzięki której sprawdzimy dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach.

O więcej szczegółów dotyczących oferty proszę pytać doradcy odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Lokalizacja: dokładna przybliżona + powiekszNajnowsze oferty

prosto na Twój e-mail