Facebook
Notes ofert

Komfort Nieruchomości

Agent odpowiedzialny za ofertę

imię i nazwisko: Kasia Twardowska telefon: 786 818 639
powrót do listy » Oferta nr KMF23494 domy / sprzedaż
cena: 589 000 zł
cena za 1m2: 1 673,30 zł
SZCZECIN, POGODNO
Powierzchnia całkowita 352m2, ilość pokoi: 11

Już za 2 949 zł miesięcznie Sprawdź
typ domu: SZEREGOWY
pow. działki [m²]: 407
standard: DOBRY
rok budowy: 1 930
pokrycie dachu: DACHÓWKA CERAMICZNA
materiał ścian: CEGŁA
źródło c.w.: PIEC GAZOWY
przynależne: PIWNICA, GARAŻ
forma własności działki: WŁASNOŚĆ

Na sprzedaż dom w cichej i spokojnej części Pogodna przy jednokierunkowej osiedlowej uliczce. Środkowy szeregowiec, pierwotnie bliźniak, składa się z dwóch części. Starszej wybudowanej około 1930r a wyremontowanej w 1997r oraz nowej części dobudowanej w 1992r. Powierzchnia całkowita domu to ok. 352m2 w tym powierzchnia piwnicy ok. 58m2 plus garaż z kanałem ok. 41m2. Łącznie piwnica z garażem to ok. 100m2. Parter to powierzchnia ok. 104m2, na którą składają się w starszej części 2 pokoje (ok. 15m2, 14m2), kuchnia ok. 8m2, wiatrołap, w nowej części z 2 pokoi (ok. 41m2, 12m2). Pierwsze piętro to powierzchnia ok. 101m2, na którą składają się w starszej części 3 pokoje (ok. 16m2, 14m2, 4m2), łazienka ok. 3,5m2, w nowej części z 2 pokoi (ok. 18m2, 14m2), łazienka ok. 5m2, taras ok. 19m2. Drugie piętro (poddasze), w starszej części pokój ok. 16m2 z lekkimi skosami okna połaciowe, w nowszej pokój ok. 32m2 z jednej strony bez skosów podniesiony dach z drugiej lekki skos z oknem połaciowym. Starsza część domu z stolarką okienną drewnianą, na podłodze deska dębowa w dobrym stanie, ogrzewanie gazowe, na ścianach boazeria, na poddaszu okna połaciowe drewniane firmy Velux, poddasze ocieplone w 1997, krokwie w bardzo dobrym stanie, dachówka cementowa, dach szczelny.
Nowa część okna PCV, ściny częściowo wygładzone, instalacja elektryczna rozprowadzona, na poddaszu okna połaciowe Velux. Od strony ogrodu duży taras na pierwszym piętrze.
Działka pełna własność o powierzchni 407m2. Istnieje możliwość podziału działki na dwie oraz wydzielenia z nowej części kolejnego segmentu (plany podziału domu do wglądu), niezależnego do którego można doprowadzić wszystkie media. Do wglądu wycena podziału nieruchomości na dwa domy wraz z wymianą w obu częściach instalacji gazowych, grzewczych, elektrycznych, kanalizacyjnych, ocieplenia obu części, wymiany dachówki oraz wymiany okien.
Stan ścian zewnętrznych jak i wewnętrznych bardzo dobry, piwnica bez wilgoci. Garaż ok. 41m2 dwa stanowiska z kanałem. Przed domem miejsca parkingowe na dwa auta.
Do wglądu pełna dokumentacja inwentaryzacyjna, opis nieruchomości, schemat instalacji, wykaz materiałów użytych do budowy.
Topowa lokalizacja, serce Pogodna, bardzo dobre połączenie komunikacji miejskiej, bliskość sklepów, oraz budynków użyteczności publicznej. Niedaleko Park Kasprowicza.

Dom z wielkim potencjałem i możliwościami aranżacyjnymi, idealnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację!********************************************************

WE SPEAK ENGLISH
PARLIAMO ITALIANO
WIR SPRECHEN DEUTSCH

POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405

!!! GOTÓWKA OD RĘKI !!!
KUPIMY MIESZKANIE - DOM - DZIAŁKĘ - OBIEKT ZA GOTÓWKĘ
ZADŁUŻONE - OBCIĄŻONE KOMORNIKIEM - WINDYKACJĄ - SPADKIEM LUB Z WYZNACZONĄ LICYTACJĄ KOMORNICZĄ
DZWOŃ 511 260 740  
MY ZAPŁACIMY WIĘCEJ !
DARMOWA POMOC PRAWNA !


Zapraszamy na stronę K O M F O R T . N I E R U C H O M O S C I . P L znajdziesz u nas  najlepsze oferty nieruchomości !

Dla każdego zainteresowanego kupnem nieruchomości z naszej bazy ofert zapewniamy kompleksową BEZPŁATNĄ obsługę w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego.

- kredyt w programie MDM na rynku wtórnym i pierwotnym
- prowizja 0zł
- kredyt na 90% ceny zakupu nieruchomości
- negocjowalne marże banków na poziomie 1,2 %
- pomagamy uniknąć zbędnych kosztów i usług, często dodawanych w pakiecie wraz z kredytem
- pomożemy uregulować historię kredytową
a wszystko to dzięki współpracy z ogólnopolską firmą doradztwa kredytowego, dzięki której sprawdzimy dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach.

O więcej szczegółów dotyczących oferty proszę pytać doradcy odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

UWAGA ZDJĘCIA I OPIS AUTORKI KOMFORT NIERUCHOMOŚCI -kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć i opisów ofert nieruchomości zamieszczonych przez Komfort Nieruchomości jest zabronione ! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za zdjęcie lub opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Lokalizacja: dokładna przybliżona + powiekszNajnowsze oferty

prosto na Twój e-mail