Facebook
Notes ofert

Komfort Nieruchomości

Agent odpowiedzialny za ofertę

imię i nazwisko: Łukasz Chudziński telefon: 511 260 740
powrót do listy » Oferta nr 337357 lokale / sprzedaż
cena: 589 900 zł
cena za 1m2: 4 835,25 zł
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Powierzchnia 122m2, piętro: parter

Już za 2 954 zł miesięcznie Sprawdź
rodzaj lokalu użytkowego: BIUROWY
forma własności: WŁASNOŚĆ

Na sprzedaż lokal na parterze kamienicy. Kilka lat po kapitalnym remoncie, niedawno był odświeżany. Aktualnie jest to lokal biurowy, ale nadaje się  również do prowadzenia innych usług. Idealny na kancelarię adwokacką, notarialną czy księgowość,usługi medyczne lub podobne - obecni najemcy to właśnie adwokat i firma architektoniczna. Lokal o powierzchni 122 m2 składa się z 5 pomieszczeń biurowych - w tym cztery większe i jedno mniejsze, dodatkowo posiada 2 pomieszczenia socjalne: łazienkę z wc i kuchnię. W kuchni meble  w zabudowie na wymiar. Duża łazienka: 2 umywalki, osobne wc, oraz kącik na chemię i sprzęty do sprzątania. W pokojach ściany gładkie, malowane na jasne pastelowe kolory. Na podłodze panele o wysokiej klasie ścieralności.  Ogrzewanie gazowe. Czynsz 680 zł. Wejście przez klatkę schodową. Klatka schodowa po remoncie, zadbana, nieprzejezdna. Istnieje możliwość zrobienia wejścia bezpośrednio z ulicy. Sprzyja temu spory przedogródek, oraz piwnica znajdująca się bezpośrednio pod lokalem. Daje to różne możliwości ułożenia schodów. Prężna wspólnota mieszkaniowa, bardzo przyjazna. Została już podjęta uchwała na remont elewacji frontowej, przy tej okazji mogą być zrobione wejścia z zewnątrz do lokali znajdujących się na parterze - takie zostały złożone zobowiązania do wspólnoty przez aktualnych właścicieli lokali na parterze (2 lokale). Na remont elewacji zorganizowano już finansowanie inwestycji ze sprzedaży strychów.
Cały lokal jest przytulny, ładnie wyglądający. Wyposażony jest w  podpodłogową sieć komputerową z serwerownią w kuchni i system alarmowy z czujkami dualnymi. Możliwość podłączenia dowolnego operatora internetu (obecnie jest Neostrada). Aktualnie lokal jest w całości wynajmowany. Istnieje możliwość przejęcia najemców. Atutem jest brak strefy płatnego parkowania i duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Zapraszam na prezentację.K O M F O R T . N I E R U C H O M O S C I . P L
WEJDŹ I SPRAWDŹ 20.000 NAJLEPSZYCH OFERT NIERUCHOMOŚCI

ZNAJDŹ NAS I POLUB NA FACEBOOK KOMFORT NIERUCHOMOŚCI
CODZIENNIE NOWE OFERTY !

POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405

CHCESZ SPRZEDAĆ SZYBKO? GOTÓWKA OD RĘKI !!!
KUPIMY MIESZKANIE - DOM - DZIAŁKĘ - OBIEKT ZA GOTÓWKĘ
ZADŁUŻONE - OBCIĄŻONE KOMORNIKIEM - WINDYKACJĄ - SPADKIEM LUB Z WYZNACZONĄ LICYTACJĄ KOMORNICZĄ
DZWOŃ 511 260 740  
MY ZAPŁACIMY WIĘCEJ !
DARMOWA POMOC PRAWNA !

Zapraszamy na stronę K O M F O R T . N I E R U C H O M O S C I . P L znajdziesz u nas  najlepsze oferty nieruchomości !

Dla każdego zainteresowanego kupnem nieruchomości z naszej bazy ofert zapewniamy kompleksową BEZPŁATNĄ obsługę w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego.

- prowizja 0zł (dotyczy kredytu)
- kredyt na 90% ceny zakupu nieruchomości
- negocjowalne marże banków na poziomie 1,2 %
- pomagamy uniknąć zbędnych kosztów i usług, często dodawanych w pakiecie wraz z kredytem
- kredyt w programie MDM na rynku wtórnym i pierwotnym
- pomożemy uregulować historię kredytową
a wszystko to dzięki współpracy z ogólnopolską firmą doradztwa kredytowego, dzięki której sprawdzimy dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach.

O więcej szczegółów dotyczących oferty proszę pytać doradcy odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Lokalizacja: dokładna przybliżona + powiekszNajnowsze oferty

prosto na Twój e-mail