Facebook
Notes ofert

Komfort Nieruchomości

Agent odpowiedzialny za ofertę

imię i nazwisko: Łukasz Chudziński telefon: 511 260 740
powrót do listy » Oferta nr 320894 obiekty / sprzedaż
cena: 1 400 000 zł
cena za 1m2: 3 525,56 zł
Powierzchnia 397,10m2

Już za 7 011 zł miesięcznie Sprawdź
pow. działki [m²]: 3 722
rok budowy: 2 005
ogrzewanie: C.O. GAZOWE,KOMINEK

Nieruchomość  z dużym potencjałem, nadaje się na prowadzenie działalności typu  dom spokojnej starości..., kameralna klinika itp.
"Czytelna" lokalizacja a jednocześnie ciche,  spokojne miejsce, otoczone lasami, dobry dojazd do Szczecina (10 min. środkami komunikacji miejskiej)
Dom wolno stojący wybudowany w 2005 roku o powierzchni 397,10 m2, usytuowany centralnie na terenie o łącznej powierzchni 3.722 m2.

Na powierzchnię domu składa się:
PARTER:
- wiatrołap
- pokój (z kominkiem jadalnią i miejscem do wypoczynku) - 67,6 m2, z wyjściem na taras a z niego do ładnie zagospodarowanego ogrodu
- 3 pokoje o powierzchni ok. 22, 19 i 12 m2
- łazienka (
- osobne wc
- pomieszczenie  rekreacyjne - 17 m2
- pralnia - 9 m2
- pomieszczenie gosp. - 13 m2
- garaż - 40 m2
- komunikacja
PODDASZE (do częściowej aranżacji)
znajdujące się nad całą powierzchnią parteru. Na poddaszu zostały wydzielone dwie strefy z osobnymi wejściami. Do pierwszej  wchodzimy szerokimi schodami z bezpośrednio z domu.
Druga  może służyć jako całkiem niezależne mieszkanie (kuchnia, 2 pomieszczenia, łazienka z kabiną prysznicową)  z osobnym wejściem.

Budynek wybudowany 2005 roku, z trwałego i dobrze izolującego porothermu, docieplony styropianem.  Dach  kryty dachówką ceramiczną Braas, ocieplony wełną mineralną.  Wnętrze domu starannie wykończone. Część podłóg - parkiet dębowy, w obszarach narażonych na większe zużycie - terakota Schody dębowe, drzwi wewnętrzne - mahoniowe,  drewniane meble (wiśnia) w "głównej" kuchni wykonane na zamówienie z wbudowanym dobrej klasy sprzętem płyta grzewcza, okap, piekarnik, zmywarka, lodówka . Dodatkowo została zaprojektowana druga kuchnia "techniczna". Szafy w zabudowie.  We wszystkich oknach rolety zewnętrzne. Dostępne media: prąd, gaz internet. Oczyszczalnia ekologiczna.
Dwie możliwości ogrzewania (gazowe 2-funkcyjne i kominkowe z rozprowadzeniem. W ogrodzie system nawadniania firmy Gardena

       Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza dla tego terenu prowadzenie usług nieuciążliwych oraz uzupełnienie istniejącej zabudowy
Tak więc istnieje możliwość rozbudowy i przystosowania zarówno terenu jak i całej nieruchomości do prowadzonej działalności.
Właściciele "otwarci" na rozmowy rozważą każdą rozsądną propozycję. Ponieważ  na powierzchnię całkowitą terenu (3.722 m2) składają się 3 działki (każda z osobną księgą wieczystą), istnieje możliwość kupienia nieruchomości  za niższą cenę tylko z 1 lub dwoma działkami.
POLECAMYWEJDŹ I SPRAWDŹ 20.000 NAJLEPSZYCH OFERT NIERUCHOMOŚCI
K O M F O R T . N I E R U C H O M O S C I . P L

POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405

!!! GOTÓWKA OD RĘKI !!!
KUPIMY MIESZKANIE - DOM - DZIAŁKĘ - OBIEKT ZA GOTÓWKĘ
ZADŁUŻONE - OBCIĄŻONE KOMORNIKIEM - WINDYKACJĄ - SPADKIEM LUB Z WYZNACZONĄ LICYTACJĄ KOMORNICZĄ
DZWOŃ 511 260 740  
MY ZAPŁACIMY WIĘCEJ !
DARMOWA POMOC PRAWNA !

Zapraszamy na stronę K O M F O R T . N I E R U C H O M O S C I . P L znajdziesz u nas  najlepsze oferty nieruchomości !

Dla każdego zainteresowanego kupnem nieruchomości z naszej bazy ofert zapewniamy kompleksową BEZPŁATNĄ obsługę w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego.

- prowizja 0zł (dotyczy kredytu)
- kredyt na 90% ceny zakupu nieruchomości
- negocjowalne marże banków na poziomie 1,2 %
- pomagamy uniknąć zbędnych kosztów i usług, często dodawanych w pakiecie wraz z kredytem
- kredyt w programie MDM na rynku wtórnym i pierwotnym
- pomożemy uregulować historię kredytową
a wszystko to dzięki współpracy z ogólnopolską firmą doradztwa kredytowego, dzięki której sprawdzimy dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach.

O więcej szczegółów dotyczących oferty proszę pytać doradcy odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Lokalizacja: dokładna przybliżona + powiekszNajnowsze oferty

prosto na Twój e-mail