Notes ofert

Komfort Nieruchomości

Formularz kontaktowy

Praca

Doradca ds. Nieruchomości

Komfort nieruchomości proponuje profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania nieruchomościami.

Posiadamy dziewięcioletnie doświadczenie i ciągle się rozwijamy. Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. Nasz sukces zawdzięczamy naszym pracownikom.

Opis stanowiska:

  • poszukiwanie klientów
  • pozyskiwanie ofert nieruchomości do bazy danych
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy
  • prezentacja nieruchomości
  • bezpośredni oraz telefoniczny kontakt z klientami
  • obsługa transakcji

Wymagania:

Szukamy osób:

  • zainteresowanych tematyką nieruchomości
  • posiadających umiejętności negocjacyjne
  • szybko nawiązujących kontakty
  • zdeterminowanych w realizacji celów
  • o wysokiej kulturze osobistej
  • otwartych na nowe wyzwania
  • sprawnie posługujących się komputerem
  • dobrze zorganizowanych
  • mile widziane doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta

Oferujemy:

wysoka prowizja + indywidualne wynagrodzenie

nieograniczone możliwości zarobków do 60% prowizji z transakcji.

prestiżową i stabilną pracę w czołowej firmie w branży nieruchomości - dlaczego mamy więcej klientów od innych biur nieruchomości? Zobacz w google.pl, jesteśmy w wszystkich czołowych pozycjach. Nasze ogłoszenia ukazują się w wszystkich portalach, które promują się w google.pl. Korzystamy z profesjonalnych aparatów fotograficznych w przygotowaniu oferty, dlatego nasze ogłoszenia mają więcej odsłon klientów poszukujacych nieruchomości tym samym klienci dzwonią do nas. Posiadamy własny dział marketingu internetowego. Nasza strona www.komfort.nieruchomosci.pl posiada wysoką popularność w google.pl

możliwość sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym

służbowy komputer i telefon komórkowy

interesującą pracę w terenie i w biurze

przyjazną atmosferę w pracy

profesjonalne szkolenia prowadzone przez doświadczonych ekspertów

Zostań jednym z nas!

cv i lm proszę kierować na adres lukasz@komfort.nieruchomosci.pl lub kontakt telefoniczny dla doświadczonych doradców nieruchomości 511 260 740

W dokumentach prosimy o umieszczenie podpisanego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.