Domy Bezrzecze, dom Bezrzecze - komfort.nieruchomosci.pl

Domy Bezrzecze

Domy na sprzedaż

Szczecin
Komfort Nieruchomości Szczecin

Dom Bezrzecze Szczecin, nr 390999

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

1 000 000 zł
9 Pokoje 3 Łazienki 351 m²

Malwina Ratajczak +48 786 818 639

1 000 000 zł
9 Pokoje 3 Łazienki 351 m²

Dom Bezrzecze Szczecin, Na Wzgórzu, nr 390373

Na Wzgórzu / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

1 409 000 zł
4 Pokoje 1 Łazienki 151 m²

Łukasz Chudziński +48 511 260 740

1 409 000 zł
4 Pokoje 1 Łazienki 151 m²

Dom Bezrzecze Szczecin, nr 6081

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

1 200 000 zł
6 Pokoje 2 Łazienki 280 m²

Malwina Ratajczak +48 786 818 639

1 200 000 zł
6 Pokoje 2 Łazienki 280 m²

Domy Bezrzecze

Domy Bezrzecze

Bezrzecze to niewielka osada położona na północny zachód od Szczecina. Odległość dzieląca Bezrzecze od centrum Szczecina to około 8 km. Znacznie bliżej jest do granic administracyjnych miasta, bo zaledwie 3 km. Z Bezrzecza jest również bardzo bliski do polsko-niemieckiej granicy, bo niespełna 6 km. Tak korzystne położenie miejscowości sprawia, że coraz więcej osób jest zainteresowanych kupnem domu w Bezrzeczu. Zauważyli to również deweloperzy, którzy kupują w tej miejscowości grunty i budują na nich nowe domy Bezrzecze.

Jakie zalety mają domy Bezrzecze?

Jeżeli myślisz o przeprowadzce do Bezrzecza, powinieneś poznać wszystkie wady i zalety mieszkania w tym mieści. Nie ukrywamy, że tych drugich jest znacznie więcej. Przede wszystkim atutem Bezrzecza jest niewielka odległość od Szczecina. Pracując w tym mieście lub mając dzieci, które się w nim uczą, warto pomyśleć o domu w Bezrzeczu. Odległość kilku kilometrów nie jest trudna do pokonania, szczególnie że do wyboru będziemy mieć kilka dobrze utrzymanych dróg. Poza tym domy Bezrzecze są wyraźnie tańsze od innych nieruchomości położonych w Szczecinie i otaczających go miejscowościach. Możliwość wyboru takiego domu, który jest dla Ciebie i Twojej rodziny najbardziej dopasowany, nie jest niczym trudnym. Deweloperzy dają możliwość wskazania klientowi projektu, który chce wybudować lub budują domy Bezrzecze, które w ostatnich latach cieszą się największą popularnością. Na uwagę zasługuje również bardzo korzystne otoczenie i spokojne sąsiedztwo domów w Bezrzeczu. Duże i atrakcyjnie położone działki widokowe, utwardzone drogi dojazdowe, media w granicy. Każda z tych rzeczy ma wpływ na korzystną cenę, w której można zakupić domy Bezrzecze.

Omawiając największe plusy domów w Bezrzeczu, nie można pominąć możliwości, jakie dają duże, zielone przestrzenie. O przeprowadzce do tej miejscowości i budowie tam domu, myślą przede wszystkim osoby pragnące dla siebie i rodziny większej przestrzeni. Niemal wszystkie domy Bezrzecze posiadają całkiem duże ogrody. Średnia wielkość działek, na których buduje się domy Bezrzecze to około 10 arów. To w zupełności wystarcza do tego, aby na działce powstał sympatyczny domek o powierzchni ok 150, a z tyłu była wystarczająca ilość miejsca, aby zagospodarować ją na wymarzony ogród. Dodatkowo, przed domem znajdzie się miejsce na podjazd i reprezentacyjny skalniak lub inną ozdobną zieleń.

Jak szybko i bezpiecznie kupić domy Bezrzecze?

Chcąc zamieszkać w nowym domu w Bezrzeczu, trzeba się spieszyć. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak trafną inwestycją są domy Bezrzecze i myślą o ich zakupie. Przypuszczamy, że w ciągu kilku najbliższych lat, ceny nieruchomości w tym miejscu wzrosną o około 30 procent. Teraz jest idealny czas, aby sfinalizować transakcję i zakupić domy Bezrzecze w bardzo dobrych, niskich cenach. Innym powodem, skłaniającym do takiej decyzji mogą być historycznie niskie stopy kredytów hipotecznych. Sfinansowanie kupna nowego domu w Bezrzeczu nie musi się wiązać z zaciąganiem milionowego kredytu. Przynajmniej w chwili obecnej. Średni koszt kupna domu o powierzchni ok. 120 metrów wraz z działką i wykończeniem nieruchomości w stan deweloperski, to wydatek około 500 000 złotych. Mając w posiadaniu inną nieruchomość w Szczecinie i decydując się na jej sprzedanie, np. w cenie 300 tysięcy złotych, pozostaje wziąć kredyt wysokości 200 000 złotych. Obiektywnie patrząc, nie jest to zawrotna kwota, którą przyjdzie nam spłacać w zamian za posiadanie własnego komfortowego domu.

Sądzimy że w kolejnych latach domy Bezrzecze będą cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Trudno ukryć że już teraz wiele osób pyta o możliwość kupna działki w tej miejscowości, chcąc samodzielnie budować tam dom. Jeśli i Państwo mają podobne plany na przyszłość, możemy Wam pomóc w ich realizacji. Nasze biuro nieruchomości świadczy kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Szczecinie i okolicach. Zajmujemy się poszukiwaniem interesujących Państwa nieruchomości. Mogą to być działki, mieszkania oraz gotowe do zamieszkania domy Bezrzecze. Bierzemy również udział w całym procesie finalizacji transakcji, zapewniając kompleksowe wsparcie prawne i pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu.