SZYBKI KONTAKT: +48 511 260 740

Mieszkania do wynajęcia Szczecin Prawobrzeże

Mieszkania na wynajem

Szczecin
Komfort Nieruchomości Szczecin

Nie znaleziono ofert.

Mieszkania do wynajęcia Szczecin Prawobrzeże

Mieszkania do wynajęcia Szczecin Prawobrzeże

Gdzie w Szczecinie jest największa liczba nieruchomości do wynajęcia? Czy szukając ładnego i niedrogiego mieszkania w tym mieście, będziemy mieć trudności z jego odnalezieniem? A może wybór jest tak duży, że każdy chętny znajdzie nieruchomość odpowiednią do swoich potrzeb? Postanowiliśmy to sprawdzić i dzielimy się z wami naszymi wynikami.

Ładne mieszkania do wynajęcia Szczecin prawobrzeże – korzystna lokalizacja

Analizując ogłoszenia o wynajmie mieszkań, można zauważyć że największa ich liczba to mieszkania na prawobrzeżu. Wynika to między innymi z zagęszczenia osiedli mieszkaniowych w tej części miasta. To właśnie na prawobrzeżu znajdują się największe osiedla, tam również powstają nowe inwestycje mieszkaniowe. Po tej stronie miasta odnajdziemy największy wybór gruntów budowlanych, które w przyszłości mogą być wykorzystane pod budowę domów i mieszkań. Czy ta lokalizacja jest dobra? Czy mieszkania do wynajęcia Szczecin prawobrzeże to dobra decyzja?

Nowoczesna infrastruktura i wiele udogodnień na prawobrzeżu

Jeżeli obawiałeś się wynajmować mieszkanie na prawobrzeżu, nie masz powodu do niepokoju. W tej części Szczecina znajduje się wszystko co konieczne, aby mieszkać bezpiecznie i wygodnie. Bardzo duża liczba placówek oświatowych, centra handlowo-rozrywkowe, a także parki, duże przystanki komunikacji miejskiej, a także placówki służby zdrowia – prywatne oraz publiczne. Z jakimi wydatkami będzie trzeba się zmierzyć, decydując się na mieszkania do wynajęcia Szczecin prawobrzeże? Może to być zaskakujące, ale ceny w tej części miasta są niższe. Dlaczego? Wynika to przede wszystkim z bardzo dużej konkurencji na rynku mieszkaniowym – szczególnie w sektorze mieszkań ekonomicznych, oferujących zwykły standard i nie wygórowane kwoty najmu. Dwu lub trzy pokojowe mieszkania do wynajęcia Szczecin prawobrzeże można mieć już od 1000 złotych miesięcznie plus wszystkie opłat. Dla porównania, ceny podobnych wielkościowo mieszkań w innych lokalizacjach Szczecina, wynoszą od 1500 złotych w górę.

Mieszkania do wynajęcia Szczecin prawobrzeże idealne dla zmotoryzowanych

Jednak nie tylko niskie ceny i duży wybór mieszkań przyciąga osoby zainteresowane. Należy również wspomnieć o wielu innych korzyściach, takich jak duża liczba bezpłatnych miejsc na parkingach. Część z nich jest zarezerwowana dla mieszkańców bloków, posiadających specjalne identyfikatory, jednak zdecydowana większość jest udostępniona bezpłatnie dla każdego mieszkańca Szczecina oraz przyjeżdżających w odwiedziny gości. Na mniejszych, prywatnych osiedlach mieszkaniowych brak miejsc parkingowych jest prawdziwym problemem. Osoby wynajmujące tam mieszkania i posiadający więcej niż jedno auto, muszą je parkować poza terenem osiedla, nie rzadko w bardzo dużych odległościach. Wybierając mieszkania do wynajęcia Szczecin prawobrzeże nie będzie trzeba mierzyć się z takim problemem. Szerokie miejsca na asfaltowanych parkingach znajdują się tuż pod oknami budynków, a dobrze działające spółdzielnie mieszkaniowe dbają o ich należy utrzymanie latem i zimą. Odśnieżone na czas, zabezpieczone piaskiem i oświetlone, podnoszą komfort mieszkania w wynajmowanym tu lokalu.