Mieszkania na sprzedaż Szczecin Majowe

Mieszkania na sprzedaż

Szczecin
Komfort Nieruchomości Szczecin

Mieszkanie os. Majowe Szczecin, ul. Zofii Nałkowskiej, nr 364687

ul. Zofii Nałkowskiej / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

359 000 zł
3 Pokoje 63.46 m²

Justyna Mączyńska Komfort Nieruchomości

359 000 zł
3 Pokoje 63.46 m²

Mieszkanie os. Majowe Szczecin, nr 364654

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

355 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 60.07 m²

Kasia Twardowska Komfort Nieruchomości

355 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 60.07 m²

Mieszkanie os. Majowe Szczecin, nr 364417

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

339 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 63.6 m²

Łukasz Chudziński Komfort Nieruchomości

339 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 63.6 m²

Mieszkanie os. Majowe Szczecin, Jerzego Andrzejewskiego, nr 361216

Jerzego Andrzejewskiego / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

405 000 zł
4 Pokoje 63 m²

Dorota Żabczyńska Komfort Nieruchomości

405 000 zł
4 Pokoje 63 m²

Mieszkanie os. Majowe Szczecin, ul. Melchiora Wańkowicza, nr 361018

ul. Melchiora Wańkowicza / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

499 000 zł
4 Pokoje 2 Łazienki 94.89 m²

Magdalena Torczyńska Komfort Nieruchomości

499 000 zł
4 Pokoje 2 Łazienki 94.89 m²

Kasia Twardowska Komfort Nieruchomości

529 000 zł
5 Pokoje 1 Łazienki 96.7 m²

Mieszkanie os. Majowe Szczecin, nr 335506

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

270 000 zł
2 Pokoje 49.5 m²

Natalia Jarosz Komfort Nieruchomości

270 000 zł
2 Pokoje 49.5 m²

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Majowe

mieszkania na sprzedaż Szczecin majowe

Od czego rozpocząć poszukiwanie mieszkania na sprzedaż Szczecin majowe? Mamy kilka wskazówek, z którymi zachęcamy się zapoznać. Mogą one wam pomóc znaleźć takie mieszkanie, w którym będzie się czuć naprawdę komfortowo, a cena jego zakupu nie będzie odstraszała.

Rozpoczynamy poszukiwanie mieszkania na sprzedaż Szczecin majowe

Jednym z pierwszych kroków, które wykonamy aby znaleźć idealne dla siebie mieszkanie, to uruchomienie serwisu z ogłoszeniami nieruchomości. Tu jednak pada pytanie: korzystać z lokalnych serwisów czy może ogólnopolskich? Te największe, o zasięgu na całą Polskę mają najwięcej ogłoszeń i największy zasięg. Pamiętajmy jednak o tym, że umieszczenie w nich ogłoszenia wiąże się z pewnymi, całkiem nie małymi wydatkami. Nie każdy sprzedający chce je ponosić, dlatego spora liczba właścicieli sprzedawanych mieszkań, ogłasza się w mniejszych i znacznie tańszych lokalnych serwisach. Widoczne tam ogłoszenia wcale nie muszą pojawiać się w dużych serwisach. To dobry pomysł na rozpoczęcie poszukiwań i znacznie większa szansa, aby znaleźć to mieszkanie przed innymi.

Jeśli nie internet, to lokalne biuro nieruchomości

Wielu z nas chciałoby samodzielnie szukać mieszkania na sprzedaż Szczecin majowe, ale nie ma na to czasu. Trudno się temu dziwić. Większość z nas narzeka na nadmiar obowiązków zawodowych i domowych. Bardzo trudno w tym biegu wygospodarować czas dla siebie, a co dopiero na takie rzeczy jak poszukiwanie mieszkania, rozmowy telefoniczne i umawianie się na spotkania. Jeśli w takiej właśnie sytuacji się znajdujesz, może Ci pomóc lokalne biuro nieruchomości. To ono może prowadzić w twoim imieniu poszukiwanie mieszkania, którego parametry określisz. Możesz wskazać zarówno lokalizację, metraż, liczbę pomieszczeń i to, czy mieszkanie ma być urządzone i gotowe do zamieszkania czy jednak w stanie deweloperskim. Biuro nieruchomości tak długo będzie poszukiwać tego mieszkania, aż w końcu je znajdzie i zaprezentuje Ci, a Ty zaakceptujesz tę propozycję. Jeśli takie mieszkania na sprzedaż Szczecin majowe zostaną znalezione, zostaniesz zaproszony do ich obejrzenia. Tutaj spotka Cię miła niespodzianka. Jaka? Nie będziesz musiał robić tego sam. Będzie Ci towarzyszył pracownik biura nieruchomości. To on pojedzie z tobą we wskazane miejsce i może pośredniczyć w ewentualnych negocjacjach cenowych ze sprzedającym.

Co dalej po znalezieniu mieszkania na sprzedaż Szczecin majowe?

Jaka jest dalsza procedura finalizowania transakcji kupna mieszkania? Jeśli idealna nieruchomość została już znaleziona, można przystąpić do uzgadniania spraw formalnych. To między innymi uzgadnianie szablonu umowy, warunków płatności i ceny. Pamiętaj że zawsze masz możliwość negocjowania warunków kupna sprzedaży i końcowej ceny. Umowa o zakup mieszkania ma zawsze postać aktu notarialnego, zawieranego w obecności notariusza. Jeśli nigdy wcześniej nie brałeś udziału w takiej transakcji, nie powinieneś się niczym martwić. Wszystkimi rzeczami zajmie się biuro nieruchomości, bardzo dokładnie informując Cię o wszystkich etapach, na których twoja sprawa będzie się znajdować.