SZYBKI KONTAKT: +48 511 260 740

Mieszkania Szczecin Bezrzecze

Mieszkania na sprzedaż

Szczecin
Komfort Nieruchomości Szczecin

Mieszkanie Bezrzecze Szczecin, ul. Koralowa, nr 416852

ul. Koralowa / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

650 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 82 m²
650 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 82 m²

Mieszkanie Bezrzecze Szczecin, ul. Sikorki, nr 414407

ul. Sikorki / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

850 000 zł
4 Pokoje 2 Łazienki 81.9 m²
850 000 zł
4 Pokoje 2 Łazienki 81.9 m²

Mieszkanie Bezrzecze Szczecin, Sikorki, nr 414407

Sikorki / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

850 000 zł
4 Pokoje 2 Łazienki 81.9 m²
850 000 zł
4 Pokoje 2 Łazienki 81.9 m²

Mieszkanie Bezrzecze Szczecin, nr 406877

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

425 900 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 43.3 m²
425 900 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 43.3 m²

Mieszkanie Bezrzecze Szczecin, ul. bł. Księżnej Jolanty, nr 406787

ul. bł. Księżnej Jolanty / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

619 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 73.8 m²
619 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 73.8 m²

Mieszkania Szczecin Bezrzecze

Mieszkania Szczecin Bezrzecze

Chcesz wiedzieć co zyskasz kupując mieszkania Szczecin Bezrzecze? Odpowiedź na to pytanie poznasz w tym artykule. Mamy zamiar przekonać Cię, że warto inwestować w nieruchomości w tej dzielnicy Szczecina. Powodów jest wiele, a jednym z najważniejszych jest prestiżowa lokalizacja, która już teraz jest uznawana za jedną z najlepszych. W kolejnych latach ta sytuacja będzie ulegać poprawie i zainteresowanie kupnem mieszkań będzie jeszcze większe. Podejmując decyzję o zakupie dziś, nie tylko masz największy wybór mieszkań, ale możesz jeszcze liczyć na korzystne ceny i dobre warunki kredytowania. Zacznijmy jednak od początku.

Ładne mieszkania Szczecin Bezrzecze na inwestycje i cele mieszkaniowe

Kupujących mieszkania w tej dzielnicy Szczecina można podzielić na dwie grupy. Pierwsza z nich to inwestorzy, którzy chcą zarabiać na swoich nowych nieruchomościach. Mogą je przeznaczyć na sprzedaż lub wynajmować. Tak czy inaczej, kupują oni mieszkania, które będą miały im dać zysk. Oznacza to, że muszą starannie wybierać swoje mieszkania, zwracając uwagę na to, aby podobały się one ich klientom. Druga grupa klientów jest zainteresowana kupnem mieszkań dla siebie i swoich rodzin. Mają oni w planie zamieszkanie w nich i nie planują odsprzedaży. W zależności od tego, do jakiej grupy klientów się zaliczasz, będziesz musiał zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy przy wyborze mieszkania Szczecin Bezrzecze.

Jak duże kupować mieszkania Szczecin Bezrzecze?

Czy na cele inwestycyjne lepiej sprawdzają się małe czy duże mieszkania? Jeśli zależy Ci na ich szybkim wynajęciu, to zdecydowanie lepszym wyborem są niewielkie nieruchomości dla 2 osób lub 2 + 1. Koszty utrzymania takiego mieszkania będą niższe od dużego apartamentu i większa liczba osób może być zainteresowanych jego wynajęciem. Natomiast jeśli nie zależy Ci na szybkim wynajęciu i bardziej sobie cenisz duży zysk, warto zainwestować w większe mieszkania, które urządzisz na luksusowe apartamenty. Kwota odstępnego jest w ich przypadku wyraźnie większa, gwarantując szybszy i większy zysk. Nieco dłuższy może być jednak czas oczekiwania na ewentualnego najemcę.

Kupując mieszkanie dla siebie i swojej rodziny, powinniśmy wybrać wyłącznie takie lokale, których wielkość odpowiada rzeczywistym potrzebom. Za małe lokale nie pozwolą na swobodne mieszkanie, natomiast zbyt duże będą generować nadmierne koszta utrzymania, niewspółmierne do możliwości finansowych rodziny. Na szczęście znalezienie takiego mieszkania Szczecin Bezrzecze nie jest trudne. Deweloperzy projektując budynki, uwzględniają w nich potrzeby wszystkich klientów. Można zatem znaleźć komfortowe kawalerki, mieszkania dwu pokojowe o powierzchni 50 metrów, a także większe apartamenty 80 metrowe. Jeżeli masz już sprecyzowane oczekiwania względem swojego mieszkania, możemy Ci pomóc go znaleźć. Przeanalizujemy oferty wszystkich deweloperów, znajdując w nich to, co najbardziej Ci odpowiada pod względem ceny i wielkości projektu. Zakup upatrzonego mieszkania Szczecin Bezrzecze ułatwiają również tak zwane mieszkania pokazowe, które można obejrzeć na żywo, zapoznać się z możliwymi aranżacjami i upewnić się, że to właśnie to, czego twoja rodzina potrzebuje.