SZYBKI KONTAKT: +48 511 260 740

Mieszkania Szczecin Prawobrzeże

Mieszkania na sprzedaż

Szczecin
Komfort Nieruchomości Szczecin

Nie znaleziono ofert.

Mieszkania Szczecin Prawobrzeże

Mieszkania Szczecin Prawobrzeże

Jak wybierać mieszkania Szczecin prawobrzeże, które chcesz kupić? Na co zwracać uwagę, kiedy masz do wyboru oferty kilku deweloperów? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziesz w tym artykule. W ostatnich latach sytuacja na rynku bardzo sprzyja kupowaniu nieruchomości. Być może ich ceny nie są zbyt niskie, ale za to dostępność kredytów hipotecznych jest wysoka, a ich oprocentowanie niskie. Pozwala to cieszyć się dużą pożyczką, od której odsetki są stosunkowo niskie. Mając w planie zakup mieszkania Szczecin prawobrzeżem, być może masz już kilka upatrzonych ofert. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretną z nich, powinieneś dokładnie ją przeanalizować. Pierwszą rzeczą będzie powierzchnia mieszkania.

Ile kosztują i jak duże są mieszkania Szczecin prawobrzeże?

Średnia cena 1 metra kwadratowego w Szczecinie wynosi około 5000 złotych. Staraj się zatem znaleźć takie mieszkania, których stosunek powierzchni do ceny jest jak najkorzystniejszy. Może się okazać że takie mieszkania znajdują się w blokach na skraju osiedla, ale nie powinno to cię odstraszać. Pamiętaj, im większe nie mieszkanie uda ci się kupić w dobrej cenie, tym bardziej na tym zyskujesz. W przyszłości takie mieszkanie uzyska jeszcze większą wartość i chcąc go wtedy sprzedać, będziesz w naprawdę dobrej sytuacji. Kolejna sprawa, której nie można pominąć to standard mieszkania. Różne firmy różnie interpretują tzw. stan deweloperski. W niektórych firmach uda ci się zakupić mieszkanie z kompletnym wyposażeniem instalacji c.o., natomiast w innych we własnym zakresie będziesz musiał zakupić grzejniki oraz piec.

Które mieszkania Szczecin prawobrzeże oferują dodatki?

Kupując nowe mieszkanie, nie bój się pytać o dodatki. Czasami deweloper może Ci je dorzucić w bardzo atrakcyjnej cenie komórkę lokatorską, miejsce parkingowe zewnętrzne lub na parkingu podziemnym. W wielu przypadkach deweloper nawet nie proponuje takich opcji klientom, przypuszczając że uda mu się je sprzedać w przyszłości i to po wyższych cenach. Napotykając jednak świadomego i zdecydowanego klienta, może się zgodzić na udostępnienie mu tych dodatków na korzystniejszych warunkach. Zarówno komórka lokatorska, jak i przypisane do mieszkania miejsce parkingowe jest bardzo wygodną rzeczą. W komórce można przechowywać różne rzeczy, począwszy od roweru, poprzez drugi komplet opon do samochodu, aż po przetwory czy niepotrzebne aktualnie meble. O zaletach własnego miejsca parkingowego nikomu nie trzeba wspominać. Problemy z parkowaniem późnym popołudniem na zatłoczonych osiedlach są znane niemal każdemu z nas.

Poszukując tak dobrze wyposażone mieszkania Szczecin prawobrzeże, warto nie tylko analizować ogłoszenia internetowe, ale samodzielnie udać się w tamto miejsce i odwiedzić istniejące lub będące na ukończeniu inwestycje. Części z nich nie odnajdziemy w sieci, ponieważ deweloper mógł się zdecydować tylko na sprzedaż bezpośrednią klientom, którzy już wcześniej się z nim skontaktowali. W trakcie takiej osobistej rozmowy będziesz mógł się upewnić, czy rzeczywiście wszyscy z nich są zdecydowani na takie mieszkania Szczecin prawobrzeże. Jeśli jakiś z nich odpadł, być może to właśnie ty będziesz mógł zająć jego miejsce.