SZYBKI KONTAKT: +48 511 260 740

Mieszkania Szczecin Prawobrzeże

Mieszkania na sprzedaż

Szczecin
Komfort Nieruchomości Szczecin

Mieszkanie Prawobrzeże Szczecin, nr 412684

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

460 000 zł
2 Pokoje 1 Łazienki 42 m²
460 000 zł
2 Pokoje 1 Łazienki 42 m²

Mieszkanie Prawobrzeże Szczecin, nr 408322

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

580 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 75.1 m²
580 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 75.1 m²

Mieszkania Szczecin Prawobrzeże

Mieszkania Szczecin Prawobrzeże

Jak wybierać mieszkania Szczecin prawobrzeże, które chcesz kupić? Na co zwracać uwagę, kiedy masz do wyboru oferty kilku deweloperów? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziesz w tym artykule. W ostatnich latach sytuacja na rynku bardzo sprzyja kupowaniu nieruchomości. Być może ich ceny nie są zbyt niskie, ale za to dostępność kredytów hipotecznych jest wysoka, a ich oprocentowanie niskie. Pozwala to cieszyć się dużą pożyczką, od której odsetki są stosunkowo niskie. Mając w planie zakup mieszkania Szczecin prawobrzeżem, być może masz już kilka upatrzonych ofert. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretną z nich, powinieneś dokładnie ją przeanalizować. Pierwszą rzeczą będzie powierzchnia mieszkania.

Ile kosztują i jak duże są mieszkania Szczecin prawobrzeże?

Średnia cena 1 metra kwadratowego w Szczecinie wynosi około 5000 złotych. Staraj się zatem znaleźć takie mieszkania, których stosunek powierzchni do ceny jest jak najkorzystniejszy. Może się okazać że takie mieszkania znajdują się w blokach na skraju osiedla, ale nie powinno to cię odstraszać. Pamiętaj, im większe nie mieszkanie uda ci się kupić w dobrej cenie, tym bardziej na tym zyskujesz. W przyszłości takie mieszkanie uzyska jeszcze większą wartość i chcąc go wtedy sprzedać, będziesz w naprawdę dobrej sytuacji. Kolejna sprawa, której nie można pominąć to standard mieszkania. Różne firmy różnie interpretują tzw. stan deweloperski. W niektórych firmach uda ci się zakupić mieszkanie z kompletnym wyposażeniem instalacji c.o., natomiast w innych we własnym zakresie będziesz musiał zakupić grzejniki oraz piec.

Które mieszkania Szczecin prawobrzeże oferują dodatki?

Kupując nowe mieszkanie, nie bój się pytać o dodatki. Czasami deweloper może Ci je dorzucić w bardzo atrakcyjnej cenie komórkę lokatorską, miejsce parkingowe zewnętrzne lub na parkingu podziemnym. W wielu przypadkach deweloper nawet nie proponuje takich opcji klientom, przypuszczając że uda mu się je sprzedać w przyszłości i to po wyższych cenach. Napotykając jednak świadomego i zdecydowanego klienta, może się zgodzić na udostępnienie mu tych dodatków na korzystniejszych warunkach. Zarówno komórka lokatorska, jak i przypisane do mieszkania miejsce parkingowe jest bardzo wygodną rzeczą. W komórce można przechowywać różne rzeczy, począwszy od roweru, poprzez drugi komplet opon do samochodu, aż po przetwory czy niepotrzebne aktualnie meble. O zaletach własnego miejsca parkingowego nikomu nie trzeba wspominać. Problemy z parkowaniem późnym popołudniem na zatłoczonych osiedlach są znane niemal każdemu z nas.

Poszukując tak dobrze wyposażone mieszkania Szczecin prawobrzeże, warto nie tylko analizować ogłoszenia internetowe, ale samodzielnie udać się w tamto miejsce i odwiedzić istniejące lub będące na ukończeniu inwestycje. Części z nich nie odnajdziemy w sieci, ponieważ deweloper mógł się zdecydować tylko na sprzedaż bezpośrednią klientom, którzy już wcześniej się z nim skontaktowali. W trakcie takiej osobistej rozmowy będziesz mógł się upewnić, czy rzeczywiście wszyscy z nich są zdecydowani na takie mieszkania Szczecin prawobrzeże. Jeśli jakiś z nich odpadł, być może to właśnie ty będziesz mógł zająć jego miejsce.