SZYBKI KONTAKT: +48 511 260 740

Mieszkania w Szczecinie – które wybrać

Mieszkania w Szczecinie – które wybrać

Czym się kierować, kiedy zamierzamy zakupić nowe mieszkanie w Szczecinie? Czy brać pod uwagę wyłącznie cenę nieruchomości, czy może jej położenie? A może są również inne czynniki, które mogą zaważyć na naszej decyzji i sprawić, że właśnie mieszkania os. Kasztanowe Szczecin zostaną wybrane? Odległość do szkoły i pracy – tym kierują się młodzi rodzice, kiedy kupują mieszkanie. Nie chcą każdego dnia przedzierać się na drugi koniec miasta, aby zawieźć dzieci do szkoły. Nawet niższa cena mieszkania, nie rekompensuje wszystkich niedogodności, które są z tym związane. Pod względem lokalizacji, korzystnie prezentują się mieszkania os. Letnie Szczecin . Z tego miejsca jest wszędzie blisko – do dworca, szkół, przychodni zdrowia i marketów.

Nasza firma pomoże Państwu kupić właściwe mieszkanie. Oferujemy skup nieruchomości za gotówkę, dzięki czemu często zdarza się, że do naszej oferty trafiają okazje rynkowe. 

Bliskość głównych węzłów przesiadkowych dodatkowo podnosi atrakcyjność tej lokalizacji. Ma to odzwierciedlenie również w cenach, które niestety nie należą tu do najniższych. Mimo wszystko nie brakuje chętnych aby kupować mieszkania os. Magnolia Park Szczecin .

Chcemy mieszkać w otoczeniu zieleni

Co przemawia za w/w osiedlem? To bardzo dużo zieleni i ładnie zagospodarowane tereny rekreacyjne, z których mieszkańcy mogą korzystać. Jeżeli denerwowało cię to, że na twoim dotychczasowym osiedlu brakowało skwerów, trawników i parków, to ta lokalizacja przypadnie ci do gustu. Jest tu wszystko, co konieczne aby wygodnie odpoczywać w otoczeniu szumiących drzew i ładnie przystrzyżonych trawników. Jest to idealne miejsce na spacer z psem, jak i miłe spędzenie niedzielnego popołudnia. Rzecz jasna w całym mieście są i inne osiedla, które oferują również wysoki standard mieszkania z tymi wszystkimi udogodnieniami. Pozostałe z nich to np. mieszkania os. Majowe Szczecin . Wysokie bloki budowane w latach 80 XX nie są powodem do tego, aby rezygnować z kupna mieszkania w tej dzielnicy. Solidne budownictwo, które przetrwa wiele następnych dziesięcioleci, jest doskonałą bazą do kupna taniego i wygodnego mieszkania. Równoważne z nimi są mieszkania os. Piastowskie Szczecin . W tym miejscu można mówić o naprawdę spokojnej i bezpiecznej dzielnicy, zamieszkiwanej głównie przez starsze osoby.

Back to top