SZYBKI KONTAKT: +48 511 260 740

Mieszkania na sprzedaż Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkania na sprzedaż

Szczecin
Komfort Nieruchomości Szczecin

Mieszkanie Centrum Szczecin, nr 397332

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

545 000 zł
2 Pokoje 1 Łazienki 60.4 m²
545 000 zł
2 Pokoje 1 Łazienki 60.4 m²

Mieszkanie Pogodno II Szczecin, nr 397328

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

485 000 zł
2 Pokoje 1 Łazienki 55.37 m²
485 000 zł
2 Pokoje 1 Łazienki 55.37 m²

Mieszkanie Gumieńce Szczecin, ul. Polskich Marynarzy, nr 397333

ul. Polskich Marynarzy / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

680 000 zł
4 Pokoje 1 Łazienki 72 m²
680 000 zł
4 Pokoje 1 Łazienki 72 m²

Mieszkanie Śródmieście Szczecin, ul. Szarotki, nr 397327

ul. Szarotki / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

750 000 zł
5 Pokoje 143.6 m²
750 000 zł
5 Pokoje 143.6 m²

Mieszkanie Centrum Szczecin, ul. Pocztowa, nr 397346

ul. Pocztowa / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

399 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 67.56 m²
399 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 67.56 m²

Mieszkanie os. Bukowe Szczecin, ul. Swojska, nr 397319

ul. Swojska / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

595 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 60 m²
595 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 60 m²

Mieszkanie Śródmieście Szczecin, ul. Kapitańska, nr 397307

ul. Kapitańska / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

799 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 98.7 m²
799 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 98.7 m²

Mieszkanie Gumieńce Szczecin, nr 397298

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

469 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 71.82 m²
469 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 71.82 m²

Mieszkanie Śródmieście-Centrum Szczecin, Władysława Łokietka, nr 397295

Władysława Łokietka / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

550 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 90.5 m²
550 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 90.5 m²

Mieszkanie Gumieńce Szczecin, ul. Południowa, nr 397291

ul. Południowa / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

577 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 66.28 m²
577 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 66.28 m²

Mieszkanie Śródmieście-Centrum Szczecin, ul. Andrzeja Małkowskiego, nr 397322

ul. Andrzeja Małkowskiego / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

330 000 zł
2 Pokoje 40 m²
330 000 zł
2 Pokoje 40 m²

Mieszkanie Stare Miasto Szczecin, ul. Wielka Odrzańska, nr 397258

ul. Wielka Odrzańska / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

750 000 zł
2 Pokoje 1 Łazienki 57.26 m²
750 000 zł
2 Pokoje 1 Łazienki 57.26 m²

Mieszkania Szczecin Sprzedaż, Sprzedaż mieszkań w Szczecinie

Mieszkania Szczecin Sprzedaż

Szczecin to znakomite miejsce do zamieszkania. Jest również interesującą lokalizacją dla biznesu, ponieważ Szczecin jest miastem rozwijającym się. Rynek nieruchomości (zwłaszcza mieszkania Szczecin) jest bardzo dynamiczny, a zainteresowanie od wielu lat nie spada. Kupujący już dawno spostrzegli, że szczególną opłacalnością charakteryzuje się mieszkanie Szczecin. Warto na bieżąco śledzić rynek nieruchomości, co pozwoli na wyłowienie najlepszych okazji sprzedaży.

Dlaczego warto mieć mieszkania na sprzedaż Szczecin

Mieszkanie sprzedaż Szczecin sprzedaż to kapitalne miejsce do zakupu nieruchomości. Ta lokalizacja charakteryzuje się dobrą infrastrukturą drogową, bliskością istotnych punktów w Szczecinie, a także przychylną okolicą. Mieszkanie Szczecin sprzedaż to gwarancja satysfakcji z zakupu nieruchomości. Jeżeli z kolei sprzedajesz nieruchomość, zapotrzebowanie na domy jest bardzo duże i warto o tym pamiętać. Jeżeli masz pytania odnośnie zakupu lub sprzedaży nieruchomości, opłaci się zwrócić się do specjalistycznego biura takiego jak Komfort Nieruchomości – wspomożemy w zakresie zakupu i sprzedaży lokali lub dowolnej innej nieruchomości.

Na co zwracać uwagę przy mieszkania Szczecin sprzedaż

Jest to powszechnie zadawane pytanie naszych kontrahentów. Odpowiedź jest zależna od indywidualnych potrzeb. Bardzo ważne jest zwracanie uwagi na detale przy sprzedaż mieszkań w Szczecinie. Weź pod uwagę jakie elementy działki są dla Ciebie najbardziej priorytetowe. W zależności od Twoich potrzeb, może to być sąsiedztwo, powierzchnia lub okolica. Istotne aby zakup nieruchomości był przemyślany, tak aby spełniał on nasze oczekiwania. Warto skierować się do ekspertów w zakresie nieruchomości, tak aby upewnić się, że sprzedający nieruchomość jest solidnym kontrahentem. Z punktu widzenia sprzedającego, sprzedaż nieruchomości również jest obarczona ryzykiem (zwłaszcza jeżeli chcesz robić to na własną rękę). Sprzedając mieszkanie Szczecin upewnij się, że posiadasz doradztwo kancelarii prawniczej lub biura nieruchomości – dzięki temu obronisz się przed potencjalnymi niebezpieczeństwami.

Dlaczego Szczecin przyciąga?

Młodzi ludzie pragną się rozwijać i uczestniczyć w życiu społeczny i dokładnie to mieszkanie w Szczecinie ma do zaoferowania. Bogate życie studenckie, kulturalne i zawodowe, które oferuje stolica zachodniego Pomorza to tylko niektóre z aspektów, które przyciągają ludzi i sprawiają, że co raz chętniej chcą kupić mieszkania w Szczecinie.

Mieszkania sprzedaż Szczecin – jak wygląda zachodniopomorski rynek nieruchomości

Na szczecińskim markecie nieruchomości nie brakuje zróżnicowanych ofert, nie tylko na rynku wtórnym, ale także pierwotnym. W dzisiejszych czasach, każdy kto planuje mieszkanie, Szczecin ma do zaoferowania nieruchomości poczynając od domów, a kończąc na kawalerkach. Deweloperzy nie tracą czasu i w każdym rogu możemy zauważyć powstające nowe osiedla mieszkaniowe.

Szczecin – mieszkania jako inwestycja

Kupno nieruchomości jest co raz trudniejsze, ze względu na to, że wymagany jest wkład własny. Jednak warto wziąć pod lupę to jak wspaniałą inwestycją jest kupno mieszkania w Szczecinie. Po pierwsze własne „cztery ściany” to możliwość spełnienia swoich wizji i marzeń dotyczących urządzenia własnego i nowego mieszkania. Mieszkanie Szczecin to także mnóstwo zieleni, przyjaźni sąsiedzi i świeże powietrze.

Inwestycja w mieszkanie to dobra inwestycja kapitału. Wybierając odpowiednią lokalizację i wykończenie możemy uzyskać już kilka procent w niedługim okresie. Aby inwestycja okazała się jak najlepsza należy uważnie rozejrzeć się wśród ofert deweloperów, którzy oferują mieszkania w Szczecinie.

Popyt na nowe mieszkania ani na moment nie spada. Chętnych na zakup nowej nieruchomości jest tak wiele, że deweloperzy nieustannie poszukują nowych miejsc pod kolejne inwestycje. Spośród wielu miast w kraju, na prowadzenie pod tym względem wysuwa się Szczecin. Właśnie tutaj co roku powstaje największa liczba mieszkań i apartamentów, które błyskawicznie znajdują nabywców.

Mieszkania Szczecin – skąd wynika ich popularność?

Składa się na to masa czynników. Jednym z nich jest lokalizacja na mapie Polski. Szczecin będąc stolicą województwa zachodnio-pomorskiego, już samemu temu zawdzięcza swoją popularność. Ponadto trzeba pamiętać o jakże istotnym czynniku, jakim jest bliskość granicy z Niemcami i doskonale rozwinięta żegluga. To ważne miasto handlowe, w którym siedzibę i oddziały mają największe firmy z całego kraju. Pociąga to tym samym wiele możliwości znalezienia pracy, a także sprzyja zakładaniu własnych biznesów. Wiele osób z całego kraju migruje do Szczecina, właśnie z nadzieją na znalezienie tam znacznie ciekawszego i bardziej dochodowego zajęcia.

Gdzie szukać ofert na mieszkania Szczecin na sprzedaż?

Zamieszkując zupełnie inną część kraju i chcąc kupić mieszkanie w Szczecinie, poszukiwane są ogłoszenia o ich sprzedaży. Gdzie szukać korzystnych ofert, aby dowiedzieć się o inwestycji na samym początku? Ma to wiele korzyści – przede-wszystkim zostaje nam dany największy wybór ofert, w których być może znajdziemy mieszkanie, odpowiadające wszystkim naszym potrzebom i gustom.

  • Internet – popularne serwisy internetowe z ogłoszeniami nieruchomości są dobrym punktem wyjścia, aby szukać mieszkania Szczecin na sprzedaż. Ogłoszenia internetowe mają tę przewagę nad ogłoszeniami w prasie, że znajdziemy w nich wiele przydatnych informacji, w tym rzuty mieszkań, ich szkice, a także informacje o dostępności.
  • Prasa – dostęp do lokalnej prasy i jej internetowych wydań, pozwala na bieżąco śledzić doniesienia z lokalnego rynku nieruchomości. To niezwykle przydatne, ponieważ wiele inwestycji nie jest reklamowanych w serwisach ogłoszeniowych online.
  • Biuro nieruchomości – naszym zdaniem to jeden z najlepszych wyborów dla każdego, kto chce kupić mieszkania Szczecin. Współpraca z biurem nieruchomości jest szczególnie wygodna wtedy, kiedy szukamy mieszkania w Szczecinie na odległość, a mieszkamy w daleko położonym miejscu. Biura nieruchomości doskonale znają lokalny rynek i są na bieżąco z informacjami o aktualnych, jak i planowanych inwestycjach mieszkaniowych. Dzięki temu o wiele łatwiej im dostarczyć oczekiwane przez ciebie oferty.

Jakie mieszkania Szczecin dostępne są w ofercie deweloperów?

Rynek mieszkaniowy w tym mieście jest naprawdę zróżnicowany i każdy powinien w nim znaleźć coś dla siebie. Mieszkania bardzo mocno różnią się pod względem metrażu, jak i standardu wykończenia oraz lokalizacji.

  • Małe mieszkania w Szczecinie – inaczej nazywane jako kawalerki. To jedne z najszybciej kupowanych mieszkań w celach inwestycyjnych. Są stosunkowo tanie i bardzo poszukiwane na rynku. Najczęściej przeznaczone są pod wynajem średniej długości czasu, czyli od 1 do 2 lat. Kawalerkami w Szczecinie najbardziej zaintersowani wydają się młodzi i ambitni ludzie, którzy przybyli tutaj w poszukiwaniu pracy. Nie mogąc od razu kupić lub wynająć większego mieszkania, decydują się na kawalerki w przystępnych cenach oraz atrakcyjnych lokalizacjach, położonych blisko głównych szlaków komunikacyjnych lub węzłów przesiadkowych.
  • Pełnowymiarowe mieszkania – projektowane, budowane i kupowane przez rodziny – z dziećmi lub bez. Mieszkania tego typu mogą się składać z dwóch lub więcej pokojów. Ich ogólny metraż nie przekracza najczęściej 70 mkw i jest to w zupełności wystarczające do wygodnego zamieszkiwania. Mieszkania te często położone są w spokojniejszych dzielnicach Szczecina, ponieważ właśnie tego oczekują ich nabywcy. Dłuższy czas dojazdu do centrum, rekompensuje im zieleń, cisza i spokojna okolica, w której mogą mieszkać.
  • Apartamenty – to kolejna grupa mieszkań kupowanych w celach inwestycyjnych. Przeznaczone są do użytku komercyjnego, na wynajem krótkoterminowy. Apartamenty w Szczecinie cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony bogatych turystów, jak i biznesmenów szukających bezpiecznych i rentownych pomysłów na inwestycje.

Jak są wykończone i wyposażone nowe mieszkania Szczecin?

Decydując się na zakup takiego mieszkania, musimy brać pod uwagę dwa warianty. Pierwszym z nich są mieszkania w stanie deweloperskim. Standard ich wykończenia obejmuje wylewki na podłogach, tynki, okna i instalacje wraz z grzejnikami. Dodatkowy osprzęt elektryczny w postaci gniazdek i włączników, a także podłogi, gładzie gipsowe i inne elementy wykończenia pozostają do wykonania po stronie nabywcy. Szukający mieszkań gotowych do natychmiastowego zamieszkania, mogą wybierać oferty pod klucz. Są to mieszkania już urządzone, a czasami i wyposażone w meble i pozostałe akcesoria. Ich cena jest wyraźnie wyższa, ale mimo to nie brakuje na nie chętnych. Jest to w głównej mierze powodowane brakiem czasu na samodzielne wykańczanie i wyposażanie mieszkania, a także dużymi możliwościami finansowymi nabywców, za czym stoją m.in. tanie kredyty hipoteczne.