SZYBKI KONTAKT: +48 511 260 740

Mieszkania na sprzedaż w Basen Górniczy, Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkania na sprzedaż

Komfort Nieruchomości Szczecin

Obiekt Komercyjny Basen Górniczy Szczecin, ul. Gdańska, nr 346920

ul. Gdańska / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

12 500 000 zł
2806 m²
12 500 000 zł
2806 m²

Mieszkania Basen Górniczy

Mieszkania Basen Górniczy

Szczecin to świetne miejsce do przeprowadzki. Jest również interesującą lokalizacją dla biznesu, ponieważ Szczecin jest miastem rozwijającym się. Rynek nieruchomości (zwłaszcza mieszkania Basen Górniczy) jest bardzo aktywny, a zainteresowanie od wielu lat nie obniża się.

Kupujący już dawno dostrzegli, że szczególną opłacalnością charakteryzuje się wynajem mieszkań. Warto na bieżąco śledzić rynek nieruchomości, co pozwoli na wyłowienie najlepszych ofert kupna.

Dlaczego warto kupić mieszkania Basen Górniczy

Basen Górniczy to fantastyczne miejsce do zakupu nieruchomości. Ta lokalizacja charakteryzuje się dobrą infrastrukturą drogową, bliskością istotnych punktów w Szczecinie, a także przychylną okolicą. Mieszkania w Basen Górniczy to gwarancja satysfakcji z wynajmu nieruchomości. Jeżeli z kolei sprzedajesz nieruchomość, popyt na mieszkania jest bardzo duże i warto o tym pamiętać.

Jeżeli masz pytania odnośnie zakupu lub sprzedaży nieruchomości, warto zwrócić się do kompetentnego biura takiego jak Komfort Nieruchomości – udzielimy Ci wsparcia w zakresie zakupu i sprzedaży domu lub dowolnej innej nieruchomości.

Na co zwracać uwagę kupując mieszkania Basen Górniczy?

Jest to często spotykane pytanie naszych klientów. Odpowiedź jest zależna od indywidualnych potrzeb. Bardzo ważne jest zwracanie uwagi na szczegóły przy mieszkania Basen Górniczy. Przeanalizuj jakie elementy nieruchomości są dla Ciebie najbardziej znaczące. W zależności od Twoich potrzeb, może to być sąsiedztwo, układ pomieszczeń, powierzchnia działki lub okolica.

Ważne aby zakup nieruchomości był przemyślany, tak aby spełniał on nasze oczekiwania. Warto udać się do ekspertów w zakresie nieruchomości, tak aby upewnić się, że sprzedający nieruchomość jest uczciwym sprzedawcą.

Z punktu widzenia sprzedającego, sprzedaż nieruchomości również jest obarczona ryzykiem (zwłaszcza jeżeli chcesz robić to samodzielnie). Sprzedając nieruchomość upewnij się, że posiadasz doradztwo kancelarii prawniczej lub biura nieruchomości – dzięki temu zabezpieczysz się przed potencjalnymi zagrożeniami.