SZYBKI KONTAKT: +48 511 260 740

Mieszkania na sprzedaż w Krzekowo, Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkania na sprzedaż

Komfort Nieruchomości Szczecin

Działka Krzekowo Szczecin, nr 404122

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

85 000 zł
326 m²
85 000 zł
326 m²

Dom Krzekowo Szczecin, Waleriana Łukasińskiego, nr 403193

Waleriana Łukasińskiego / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

240 000 zł
4 Pokoje 2 Łazienki 63 m²
240 000 zł
4 Pokoje 2 Łazienki 63 m²

Dom Krzekowo Szczecin, ul. Waleriana Łukasińskiego, nr 398888

ul. Waleriana Łukasińskiego / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

1 499 000 zł
4 Pokoje 2 Łazienki 168 m²
1 499 000 zł
4 Pokoje 2 Łazienki 168 m²

Działka Krzekowo Szczecin, nr 393626

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

550 000 zł
823 m²
550 000 zł
823 m²

Mieszkania Krzekowo

Mieszkania Krzekowo

Szczecin to niesamowite miejsce do przeprowadzki. Jest również porywającą lokalizacją dla działalności gospodarczej, ponieważ Szczecin jest miastem rozwijającym się. Rynek nieruchomości (zwłaszcza mieszkania Krzekowo) jest bardzo aktywny, a zainteresowanie od wielu lat nie maleje.

Kupujący już dawno zauważyli, że szczególną rentownością charakteryzuje się sprzedaż działek. Warto na bieżąco śledzić rynek nieruchomości, co pozwoli na znalezienie najlepszych okazji sprzedaży.

Dlaczego warto kupić mieszkania Krzekowo

Krzekowo to kapitalne miejsce do zakupu nieruchomości. Ta lokalizacja charakteryzuje się dobrą infrastrukturą drogową, bliskością ważnych punktów w Szczecinie, a także przychylną okolicą. Mieszkania w Krzekowo to gwarancja satysfakcji z zakupu nieruchomości. Jeżeli z kolei sprzedajesz nieruchomość, popyt na lokale jest bardzo duże i warto o tym pamiętać.

Jeżeli masz pytania odnośnie zakupu lub sprzedaży nieruchomości, warto zwrócić się do kompetentnego biura takiego jak Komfort Nieruchomości – będziemy asystować w zakresie zakupu i sprzedaży domów lub dowolnej innej nieruchomości.

Na co zwracać uwagę kupując mieszkania Krzekowo?

Jest to częste pytanie naszych klientów. Odpowiedź jest zależna od indywidualnych potrzeb. Bardzo istotne jest zwracanie uwagi na szczegóły przy mieszkania Krzekowo. Rozważ jakie elementy nieruchomości są dla Ciebie najbardziej ważne. W zależności od Twoich potrzeb, może to być sąsiedztwo, układ pomieszczeń, powierzchnia mieszkania lub okolica.

Ważne aby zakup nieruchomości był przemyślany, tak aby spełniał on nasze oczekiwania. Warto udać się do ekspertów w zakresie nieruchomości, tak aby upewnić się, że sprzedający nieruchomość jest uczciwym sprzedawcą.

Z punktu widzenia sprzedającego, sprzedaż nieruchomości również jest obarczona ryzykiem (zwłaszcza jeżeli chcesz robić to samodzielnie). Sprzedając nieruchomość upewnij się, że masz doradztwo kancelarii prawniczej lub biura nieruchomości – dzięki temu zabezpieczysz się przed ewentualnymi niebezpieczeństwami.