SZYBKI KONTAKT: +48 511 260 740

Mieszkania na sprzedaż w Os.Piastowskie, Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkania na sprzedaż

Komfort Nieruchomości Szczecin

Mieszkanie os. Piastowskie Szczecin, bł. Wincentego Kadłubka, nr 416734

bł. Wincentego Kadłubka / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

467 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 57.8 m²
467 000 zł
3 Pokoje 1 Łazienki 57.8 m²

Mieszkanie os. Piastowskie Szczecin, ul. św. Marcina, nr 416200

ul. św. Marcina / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

375 000 zł
2 Pokoje 1 Łazienki 46.7 m²
375 000 zł
2 Pokoje 1 Łazienki 46.7 m²

Mieszkanie os. Piastowskie Szczecin, ul. Edwarda Dembowskiego, nr 412132

ul. Edwarda Dembowskiego / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

479 000 zł
4 Pokoje 1 Łazienki 60.2 m²
479 000 zł
4 Pokoje 1 Łazienki 60.2 m²

Mieszkania os. Piastowskie

Mieszkania os. Piastowskie

Szczecin to niesamowite miejsce do zamieszkania. Jest również interesującą lokalizacją dla działalności gospodarczej, ponieważ Szczecin jest miastem rozwijającym się. Rynek nieruchomości (zwłaszcza mieszkania os. Piastowskie) jest bardzo aktywny, a zainteresowanie od wielu lat nie zmniejsza się.

Sprzedający już dawno spostrzegli, że szczególną rentownością charakteryzuje się sprzedaż lokali. Warto na bieżąco obserwować rynek nieruchomości, co pozwoli na wyłowienie najlepszych okazji kupna.

Dlaczego warto kupić mieszkania os. Piastowskie

os. Piastowskie to kapitalne miejsce do zakupu nieruchomości. Ta lokalizacja charakteryzuje się wyświenitą infrastrukturą drogową, bliskością newralgicznych punktów w Szczecinie, a także przyjazną okolicą. Lokale w os. Piastowskie to gwarancja satysfakcji z wynajmu nieruchomości. Jeżeli z kolei sprzedajesz nieruchomość, popyt na nieruchomości jest bardzo duże i warto o tym pamiętać.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie zakupu lub sprzedaży nieruchomości, należy zwrócić się do wykwalifikowanego biura takiego jak Komfort Nieruchomości – udzielimy Ci wsparcia w zakresie zakupu i sprzedaży mieszkania lub dowolnej innej nieruchomości.

Na co zwracać uwagę kupując mieszkania os. Piastowskie?

Jest to częste pytanie naszych kontrahentów. Odpowiedź jest zależna od indywidualnych potrzeb. Bardzo istotne jest zwracanie uwagi na szczegóły przy mieszkania os. Piastowskie. Pomyśl jakie elementy nieruchomości są dla Ciebie najbardziej ważne. W zależności od Twoich potrzeb, może to być sąsiedztwo, układ pomieszczeń, powierzchnia mieszkania lub okolica.

Istotne aby zakup nieruchomości był przemyślany, tak aby spełniał on nasze oczekiwania. Warto zwrócić się do ekspertów w zakresie nieruchomości, tak aby upewnić się, że sprzedający nieruchomość jest solidnym sprzedawcą.

Z punktu widzenia sprzedającego, sprzedaż nieruchomości również jest obarczona ryzykiem (zwłaszcza jeżeli chcesz robić to na własną rękę). Sprzedając nieruchomość upewnij się, że masz wsparcie kancelarii prawniczej lub biura nieruchomości – dzięki temu zabezpieczysz się przed możliwymi zagrożeniami.