SZYBKI KONTAKT: +48 511 260 740

Mieszkania na sprzedaż w Śmierdnica, Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkania na sprzedaż

Komfort Nieruchomości Szczecin

Dom Śmierdnica Szczecin, nr 417361

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

799 000 zł
4 Pokoje 1 Łazienki 110.3 m²
799 000 zł
4 Pokoje 1 Łazienki 110.3 m²

Działka Śmierdnica Szczecin, ul. Bazyliowa, nr 392359

ul. Bazyliowa / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

582 780 zł
5298 m²
582 780 zł
5298 m²

Mieszkania Śmierdnica

Mieszkania Śmierdnica

Szczecin to niesamowite miejsce do przeprowadzki. Jest również przyciągającą lokalizacją dla działalności gospodarczej, ponieważ Szczecin jest miastem rozwijającym się. Rynek nieruchomości (zwłaszcza mieszkania Śmierdnica) jest bardzo dynamiczny, a zainteresowanie od wielu lat nie obniża się.

Kupujący już dawno spostrzegli, że szczególną rentownością charakteryzuje się wynajem lokali. Warto na bieżąco śledzić rynek nieruchomości, co pozwoli na znalezienie najlepszych ofert kupna.

Dlaczego warto kupić mieszkania Śmierdnica

Śmierdnica to fantastyczne miejsce do zakupu nieruchomości. Ta lokalizacja charakteryzuje się wyświenitą infrastrukturą drogową, bliskością ważnych punktów w Szczecinie, a także przychylną okolicą. Mieszkanie w Śmierdnica to gwarancja satysfakcji z zakupu nieruchomości. Jeżeli z kolei sprzedajesz nieruchomość, popyt na jest bardzo duże i warto o tym pamiętać.

Jeżeli masz pytania odnośnie zakupu lub sprzedaży nieruchomości, należy zwrócić się do kompetentnego biura takiego jak Komfort Nieruchomości – pomożemy w zakresie zakupu i sprzedaży domów lub dowolnej innej nieruchomości.

Na co zwracać uwagę kupując mieszkania Śmierdnica?

Jest to często spotykane pytanie naszych kontrahentów. Odpowiedź jest zależna od indywidualnych potrzeb. Bardzo istotne jest zwracanie uwagi na szczegóły przy mieszkania Śmierdnica. Przemyśl jakie elementy nieruchomości są dla Ciebie najbardziej ważne. W zależności od Twoich potrzeb, może to być sąsiedztwo, układ pomieszczeń, powierzchnia mieszkania lub okolica.

Ważne aby zakup nieruchomości był przemyślany, tak aby spełniał on nasze oczekiwania. Warto udać się do ekspertów w zakresie nieruchomości, tak aby upewnić się, że sprzedający nieruchomość jest solidnym kontrahentem.

Z punktu widzenia sprzedającego, sprzedaż nieruchomości również jest obarczona ryzykiem (zwłaszcza jeżeli chcesz robić to na własną rękę). Sprzedając nieruchomość upewnij się, że posiadasz doradztwo kancelarii prawniczej lub biura nieruchomości – dzięki temu ustrzeżesz się przed potencjalnymi zagrożeniami.