SZYBKI KONTAKT: +48 511 260 740

Mieszkania na sprzedaż w Świerczewo, Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkania na sprzedaż

Komfort Nieruchomości Szczecin

Mieszkanie Świerczewo Szczecin, ul. Karola Miarki, nr 403975

ul. Karola Miarki / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

250 000 zł
2 Pokoje 38.11 m²
250 000 zł
2 Pokoje 38.11 m²

Mieszkanie Świerczewo Szczecin, nr 402310

- / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

520 000 zł
3 Pokoje 64.32 m²
520 000 zł
3 Pokoje 64.32 m²

Mieszkanie Świerczewo Szczecin, ul. Karola Miarki, nr 401163

ul. Karola Miarki / Szczecin / Zachodniopomorskie / PL

384 450 zł
2 Pokoje 1 Łazienki 53.94 m²
384 450 zł
2 Pokoje 1 Łazienki 53.94 m²

Mieszkania Świerczewo

Mieszkania Świerczewo

Szczecin to znakomite miejsce do przeprowadzki. Jest również przyciągającą lokalizacją dla biznesu, ponieważ Szczecin jest miastem rozwijającym się. Rynek nieruchomości (zwłaszcza mieszkania Świerczewo) jest bardzo aktywny, a zainteresowanie od wielu lat nie maleje.

Kupujący już dawno zauważyli, że szczególną opłacalnością charakteryzuje się sprzedaż lokali. Warto na bieżąco śledzić rynek nieruchomości, co pozwoli na odszukanie najlepszych ofert sprzedaży.

Dlaczego warto kupić mieszkania Świerczewo

Świerczewo to fantastyczne miejsce do zakupu nieruchomości. Ta lokalizacja charakteryzuje się wyświenitą infrastrukturą drogową, bliskością istotnych punktów w Szczecinie, a także przychylną okolicą. Nieruchomości w Świerczewo to gwarancja satysfakcji z zakupu nieruchomości. Jeżeli z kolei sprzedajesz nieruchomość, zapotrzebowanie na mieszkania jest bardzo duże i warto o tym pamiętać.

Jeżeli masz pytania odnośnie zakupu lub sprzedaży nieruchomości, opłaci się zwrócić się do profesjonalnego biura takiego jak Komfort Nieruchomości – będziemy asystować w zakresie zakupu i sprzedaży lokali lub dowolnej innej nieruchomości.

Na co zwracać uwagę kupując mieszkania Świerczewo?

Jest to często spotykane pytanie naszych klientów. Odpowiedź jest zależna od indywidualnych potrzeb. Bardzo istotne jest zwracanie uwagi na detale przy mieszkania Świerczewo. Rozważ jakie elementy nieruchomości są dla Ciebie najbardziej ważne. W zależności od Twoich potrzeb, może to być sąsiedztwo, układ pomieszczeń, powierzchnia lokalu lub okolica.

Ważne aby zakup nieruchomości był przemyślany, tak aby spełniał on nasze oczekiwania. Warto skierować się do ekspertów w zakresie nieruchomości, tak aby upewnić się, że sprzedający nieruchomość jest uczciwym sprzedawcą.

Z punktu widzenia sprzedającego, sprzedaż nieruchomości również jest obarczona ryzykiem (zwłaszcza jeżeli chcesz robić to samodzielnie). Sprzedając nieruchomość upewnij się, że posiadasz wsparcie kancelarii prawniczej lub biura nieruchomości – dzięki temu uchronisz się przed potencjalnymi niebezpieczeństwami.