Nasz zespół

Łukasz Chudziński

Właściciel, licencjonowany pośrednik – nr licencji 20405

Tel.:+48 511 260 740

E-mail:lukasz@komfort.nieruchomosci.pl


Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego – studia podyplomowe z zakresu gospodarki nieruchomościami oraz wyceny nieruchomości przedsiębiorstw. Założyciel i właściciel wiodącej marki na rynku nieruchomości. Długoletni członek ZSPON. Licencjonowany pośrednik z 14 letnim doświadczeniem w branży. Ambitny, dynamiczny w działaniu, nie bojący się wyzwań i trudnych transakcji. Inwestor na rynku nieruchomości, twórca ponad 100 flipów mieszkań. Specjalizuje się w ofertach komercyjnych , nowych inwestycjach na rynku jak i tworzeniu indywidualnych ofert na potrzeby każdego klienta biznesowego. Prywatnie pasjonat kolarstwa były sportowiec i 3 krotny Mistrz Polski w kolarstwie torowym, członek Kadry Narodowej. Jego pasją są sportowe samochody. Bierze czynny udział w zawodach w konkurencji na 1/4mili. Interesuje się podróżami i turystyką na łonie natury.

Dorota Żabczyńska

Dyrektor ds. sprzedaży, licencjonowany pośrednik – nr licencji 24425

Tel.:+48 577 855 700

E-mail:d.zabczynska@komfort.nieruchomosci.pl


Doświadczony i ambitny pośrednik z rynkiem nieruchomości związany od 10 lat. Skuteczna w działaniu i opiekuńcza w stosunku do swoich klientów. Jej pozytywne nastawienie do życia sprawia , że każdy klient czuje się przy niej bezpieczny. Każda transakcja to dla niej przyjemność. Specjalistka od ofert na wyłączność. Prywatnie miłośniczka podroży oraz fitnessu. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną oraz przyjaciółmi co napędzą ją i daje energię do kolejnych transakcji.

Natalia Jarosz

Doradca ds. nieruchomości - nr licencji 20405

Tel.:+48 690 365 110

E-mail:natalia@komfort.nieruchomosci.pl


W branży nieruchomości obecna od 2013 roku, kiedy to ukończyła kierunek Wycena Nieruchomości na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na Uniwersytecie Szczeciński.  Od dawna zakochana w aranżacji wnętrz, uwielbia zajmować się zmienianiem wizerunku wnętrza aby podnieść jego walory estetyczne i tym samym podnieść wartość danego lokalu mieszkalnego. Prywatnie dumna mama rezolutnej pięciolatki. W wolnych chwilach często spędza czas na świeżym powietrzu. Interesuje się fotografią oraz renowacją mebli. Indywidualne podejście do Klienta uważa za priorytet w tej branży.

Adam Lasek

Doradca ds. nieruchomości

Tel.:+48 507 808 401

E-mail:a.lasek@komfort.nieruchomosci.pl


Z zawodu grafik komputerowy, twórca kampanii reklamowych, jak również certyfikowany projektant prezentacji multimedialnych. Uwielbia pracę z ludźmi, w intuicyjny sposób personalizuje się z potrzebami klienta, przez co większość wyzwań, nie stanowi większego problemu. Cechuje się kreatywnością oraz łatwością w poszukiwaniu rozwiązań podczas sytuacji pozornie bez wyjścia. Poprzez ciężką pracę, otwarty umysł i stale nowe pomysły, za okres 2018-2019, wybrany najlepszym Liderem Zespołu we wiodącej Firmie na świecie, w przedsiębiorstwie handlowym. Prywatnie trener personalny, były sportowiec, 2 Krotny Mistrz polski w piłce ręcznej, złoty medalista Mistrzostw Świata, jak również przez dłuższy okres Członek Kadry Narodowej, oraz kilkukrotny zdobywca tytułów mistrzowskich w pływaniu.

Jan Pietkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Tel.:+48 500 053 104

E-mail:j.pietkiewicz@komfort.nieruchomosci.pl


Absolwent Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Szczecińskiego, przez ponad trzy lata związany z zawodem księgowego. Najpierw jako asystent a później jako samodzielny księgowy. Zdecydował się na pracę na rynku nieruchomości ponieważ uwielbia pracować z ludźmi. Pozytywnie nastawiony do życia. Nie boi się nowych wyzwań. Bardzo skrupulatny w pracy, świetnie radzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi sprawami. Wytrwały negocjator. Posiada wyjątkową łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami. Prywatnie zapalony sportowiec, prowadzi własny klub piłkarski a przez ponad 12 lat grał w szachy.

Paweł Nogaj

Doradca ds. nieruchomości

Tel.:+48 517 820 858

E-mail:p.nogaj@komfort.nieruchomosci.pl


W branży sprzedażowej od 2000r. Ambitny,wytrwały dążący do przeprowadzenia każdej transakcji w profesjonalny sposób. Dzięki doświadczeniu i cierpliwości potrafi sprostać największym wyzwaniom. Prywatnie dumny ojciec 11 latka. Jego pasją jest kolarstwo oraz piłka nożna. Wolne chwile lubi spędzać na łonie natury.

Rafał Jagła

Doradca ds. nieruchomości

Tel.:+48 507 808 995

E-mail:r.jagla@komfort.nieruchomosci.pl


W 2018 roku stał się absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Diagnostyki Sportowej. A dziś jako agent nieruchomości skutecznie przeprowadza z największą starannością wszystkie transakcje głównie skupiając się na kompleksowym podejściu do każdego klienta. Otwarty na świat i ludzi podchodzi do zadań zawsze bardzo skrupulatnie. Pozytywne podejście sprawia, że posiada łatwość w nawiązywaniu relacji. Prywatnie lubi wyzwania jest trenerem personalnym, czynnym sportowcem i podróżnikiem.