Partnerzy

Facebook Komfort Nieruchomości

Polub nas i otrzymuj najciekawsze oferty na Facebook Komfort Nieruchomości.

https://www.facebook.com/domy.mieszkania.szczecin.dzialki.komfort/

Komfort Zarządzanie

Komfort Zarządzanie proponuje profesjonalną obsługę w zakresie zarządzania nieruchomościami oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie, dzięki czemu chętnie służymy naszym klientom wiedzą. Naszym atutem jest profesjonalna i rzetelna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta, którymi są Wspólnoty Mieszkaniowe i nie tylko. Nasze usługi są kompleksowe i na najwyższym poziomie. Powierzone nam zadania wykonujemy z pasją, dbając o to, by nasi klienci byli zadowoleni. Nad bezpieczeństwem prowadzonych Wspólnot Mieszkaniowych czuwają licencjonowani pośrednicy między innymi Michał Pałys Państwowa Licencja Zarządcy Nieruchomości nr 19555. Posiadamy ubezpieczenie OC. Z nami jesteś ubezpieczony ! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zespół Komfort Zarządzanie. INFOLINIA 511 260 740 (CZYNNA 9-18) www.komfortzarzadzanie.pl

http://komfortzarzadzanie.pl/

Polska Federacja Rynku Nieruchomościami

Polska Federacja Rynku Nieruchomości (PFRN) jest dobrowolnym związkiem samorządnych organizacji posiadających osobowość prawną. Została utworzona w styczniu 1995 roku przez sześć regionalnych stowarzyszeń pośredników w obrocie nieruchomościami i do lutego 1997r. działała pod nazwą Polska Federacja Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W chwili obecnej PFRN działa na rzecz i w interesie 24 regionalnych stowarzyszeń pośredników oraz zarządców nieruchomości, zrzeszających prawie 3500 osób. Federacja w pełni uznaje szeroką niezależność stowarzyszeń, jednocześnie oferując możliwości podejmowania działań wspólnych, a także wyrażania opinii na tematy wykraczające poza obszar jednego regionu. Federacja dąży do odgrywania znaczącej roli w ekonomicznym rozwoju kraju poprzez jasne sformułowanie zasad działalności profesji, jak również poprzez uczestnictwo w procesie ustawodawczym, sprzyjającym rozwojowi polskiego rynku nieruchomości i umacniającym prawo własności.

http://pfrn.pl/

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pośredników Obrotu Nieruchomościami

ZSPON doprowadziło do integracji działających na terenie Szczecina dwóch stowarzyszeń pośredników, co wzmocniło jego pozycję jako reprezentanta tej grupy zawodowej. Stale rozwija swoją działalność. Wyrazem tego jest podpisanie umowy o wzajemnej współpracy z Instytutem Analiz Diagnoz i Prognoz Gospodarczych reprezentowanym przez naukowców z Uniwersytetu Szczecińskiego. Członkowie stowarzyszenia aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach dotyczących lokalnego rynku nieruchomości, takich jak seminaria, konferencje, targi. Przykładem jest czynny udział, tak w części merytorycznej, jak i wystawienniczej konferencji pt.: „Zachodniopomorski Rynek Nieruchomości” organizowanej corocznie przez Szczecin – Expo oraz udział w cyklicznej imprezie Forum Finanse. Wyrazem działań lobbingowych były uroczyste obchody 5-lecia istnienia ZSPON. Główną część obchodów stanowiła konferencja na temat: „Tendencje rozwoju szczecińskiego rynku nieruchomości”. Uczestniczyli w niej goście z UM i RM, przedstawiciele władz miasta Szczecina, PFRN, regionalnych stowarzyszeń pośredników, zarządców, rzeczoznawców, środowiska naukowego oraz pośrednicy nie zrzeszeni. Wydarzenie to było znakomitą okazją do zaznaczenia obecności stowarzyszenia w życiu regionu. ZSPON stale rozwija swoją działalność. Jest partnerem dla wielu instytucji mających wpływ na rozwój Szczecina.

http://zspon.pl/

Formularz kontaktowy