Rynek mieszkaniowy w Szczecinie

Wszystkie osoby planujące przeprowadzić się do Szczecina, zainteresowane powinny być poznaniem tutejszego rynku nieruchomości. Jakie mieszkania w Szczecinie są dostępne w największym wyborze? Jakie są ich ceny, stan techniczny oraz czego można oczekiwać od właścicieli. Czy są skłonni do znacznych negocjacji cenowych, czy zapotrzebowanie na mieszkania szczecin Warzymice jest na tyle duże, że trzeba się spieszyć przed innymi chętnymi

Mieszkania w Szczecinie to nie tylko bloki

Obraz polskich dużych miast został zdominowany przez rozległe osiedla mieszkaniowe z budynkami z wielkiej płyty. Wzniesione kilka dekad temu, w dalszym ciągu służą milionom Polaków. Również w Szczecinie nie można narzekać na ich brak. Dostępne są w nich mieszkania o bardzo różnym metrażu, począwszy od małych kawalerek, aż po przestronne mieszkania liczące 80 metrów kwadratowych. Czy należy się obawiać tak dużych powierzchni i mieszkania w budynkach z wielkiej płyty? Zdecydowanie nie. Wszystkie szczecińskie osiedla są bardzo dobrze zarządzane i regularnie kontroluje się stan techniczny mieszkań. Analizy i niezależne ekspertyzy potwierdzają, że mamy do czynienia z naprawdę solidnym budownictwem, którego trwałość szacuje się jeszcze minimum na 50 lat. Oznacza to jednocześnie, że ceny tych mieszkań nie pójdą w najbliższym cenie w dół, tylko będą utrzymywać się na stabilnym poziomie.

Nowoczesne mieszkania szczecin Warzymice

Jeśli szukasz czegoś zdecydowanie nowszego i bardziej komfortowego, z pomocą przychodzi ci rozwijająca się dzielnica Szczecina – Warzymice. To tutaj deweloperzy budują coraz to nowsze osiedla mieszkaniowe w zabudowie szeregowej i nie tylko. Przestronne i mocno doświetlone światłem słonecznym mieszkania, szybko znajdują chętnych na nie. Pomimo tego że ceny nie należą do najniższych. Nowo budowane mieszkania szczecin Warzymice zaliczają się do budownictwa energooszczędnego, dzięki czemu późniejsze eksploatowanie takich mieszkań będzie o wiele tańsze od apartamentów w budynkach wzniesionych technologiami tradycyjnymi. Na jakie udogodnienia mogą liczyć osoby, kupujące nowoczesne mieszkania Szczecin? Przede wszystkim atrakcyjny projekt, uwzględniający aktualnie panujące trendy, takie jak duże tarasy, otwarte kuchnie czy to co jest dziś bardzo ważne dla każdej rodziny, jedno lub dwa miejsca parkingowe w garażach. Dla wygody i bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców, osiedla w Szczecinie wyposażane są w kolorowe place zabaw dla najmłodszych. Deweloperzy myślą również o rozrywce dla osób dorosłych, planując budowę zewnętrznych siłowni, które znacząco przyczyniają się do poprawy kondycji u osób starszych.

Back to top

Dodaj komentarz