SZYBKI KONTAKT: +48 511 260 740

Skup nieruchomości za gotówkę, Szczecin

Skup nieruchomości za gotówkę

Kupimy nieruchomość za gotówkę od ręki!

Kupujemy różne nieruchomości mieszkania, działki, lokale, domy. Kupujemy również zadłużone nieruchomości, obciążone w księdze wieczystej np. komornikiem, hipoteką. Jeśli chcesz sprzedać lub kupić zadłużone mieszkanie w Szczecinie lub okolicy, skontaktuj się z nami! Kupujemy mieszkania za gotówkę. Kupujemy też udziały w nieruchomości tylko w Szczecinie.

Decyzję otrzymasz tego samego dnia!

Pieniądze możesz mieć nawet w ciągu 48 godzin.

ZADZWOŃ – rozwiążemy każdy problem! 

  Formularz kontaktowy

  Oferta

  Kupno, sprzedaż nieruchomości za gotówkę

  Ofertę tę kierujemy do właścicieli nieruchomości z nieuregulowanymi, trudnymi problemami prawnymi, zadłużonymi, z hipoteką, itp., którzy chcą szybko, ale także korzystnie spieniężyć swój obiekt bez zbędnych formalności. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym handlem nieruchomościami, gwarantujemy bezpieczeństwo oraz rzetelność przeprowadzanych transakcji. Sprawdź naszą poniższą ofertę!

  Kupno, sprzedaż nieruchomości zadłużonych

  Jesteś właścicielem zadłużonego mieszkania i wiesz, że nie będziesz w stanie go spłacić? A może odziedziczyłeś budynek z długiem? Z chęcią odkupimy go od Ciebie! Zarówno mieszkania oraz domy z długiem, jak i problemy prawne nieruchomości, nie stanowią dla nas kłopotu. W sposób profesjonalny zajmujemy się oddłużaniem nieruchomości, dzięki temu szybko wyjdziesz z niechcianych długów.

  Kupno sprzedaż nieruchomości ze spadku

  Nie da się ukryć, że sprzedaż nieruchomości ze spadku jest niezwykle trudnym procesem, ponieważ najpierw konieczne jest dopełnienie wszelkich formalności. W pierwszej kolejności należy uzyskać urzędowe potwierdzenie spadkobrania, by móc spieniężyć obiekt zgodnie z prawem. Z chęcią pomożemy Ci sprzedać tego typu nieruchomość lub odkupimy ją od Ciebie.

  Skup udziałów nieruchomości

  W ramach oferty zajmujemy się również nabywanie udziałów w spadkach dotyczących nieruchomości. Skupujemy udziały niezależnie od trwania postępowania spadkowego. Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję przed jego rozpoczęciem, w trakcie trwania lub po zakończeniu. Sprzedaż udziałów nieruchomości sprawdzonej firmie jest świetnym rozwiązaniem w przypadku skomplikowanych spraw spadkowych. Jeśli zatem zależy Ci na szybki rozstrzygnięciu tego problemu, zapraszamy do kontaktu z nami.

  Skup mieszkań domów działek rolnych

  Skupujemy domy, działki, mieszkania i inne obiekty, dzięki temu możesz w łatwy i szybki sposób spieniężyć swoją nieruchomość. Unikasz tym samym żmudnych prezentacji budynku, oszczędzasz czas i pieniądze. Co więcej, płacimy gotówką, dzięki czemu nie musisz starać się o kredyt bankowy. Ponadto nasza oferta obejmuje również między innymi skup działek rolnych, nieruchomości po pożarze, obiektów z komornikiem, do remontu i wiele innych.

  ZADZWOŃ – rozwiążemy każdy problem!